Menu główne

W TOYA wysyp nowości, w tym nowe kanały HD

21-04-2017

W najnowszym  Magazynie Abonenta TOYA informuje o wielu interesujących zmianach. Od 4 maja oferta programowa zostaje wzbogacona o 7 kanałów w jakości HD.

W pakiecie Wygodnym pojawią się: Food Network, Polsat Doku i E-Sport. W pakiecie Oszczędnym, do dotychczasowych wersji SD kanałów TVN24 BIS oraz HGTV,  dołączą ich odpowiedniki w HD. W pakiecie Extra program Travel Channel zostaje zamieniony z wersji SD na HD. Pakiet Filmbox zostanie uzupełniony o Docubox HD. 
Z kolei TVN Fabuła w wersji HD powiększy zasięg i trafi do pakietu Oszczędnego. Łącznie w ofercie TOYA znajdzie się już 106 programów w jakości HD.

Na platformie 3G, dostępnej zarówno w interaktywnych odbiornikach cyfrowych, jak i w TOYA GO, wprowadzone zostają także kolejne nowości. Powiększona zostaje kategoria Free VOD, prezentująca na żądanie, Abonentom posiadającym dany program w swoim pakiecie, wybrane pozycje ciekawych filmów i odcinków seriali. Do wielu innych dołączają stacje: CBS Reality, CBS Europa, CBS Action i Extreme Sports. W serwisie Karaoke pojawiło się 30 nowych utworów w kilku kategoriach, w tym także dla dzieci. Łącznie jest już dostępnych prawie 700 piosenek.

Inne nowości to pojawienie się kolejnych kanałów w TOYA GO, dostępnych zarówno w domu jak i poza nim. Są to długo oczekiwane przez Abonentów programy z grupy TVN: TVN 24, TVN 24 BIS, TVN Style, TVN Turbo, HGTV i Food Network HD oraz nowości E-Sport HD i Polsat Doku HD. Dzięki temu na platformie TOYA GO, Abonenci mają możliwość oglądania już 107 kanałów telewizyjnych. W TOYA GO przybędzie także kilka nowych widoków z kamer w Łodzi i innych miastach, w których dostępne są usługi TOYA m.in. w Szczecinku, Koszalinie i Kołobrzegu. W tych trzech miastach województwa zachodniopomorskiego, operatorem jest Gawex Media, będący partnerem TOYA. W Krakowie, gdzie TOYA rozpoczęła właśnie świadczenie swoich usług, wkrótce pojawi się wiele kamer z atrakcyjnymi widokami, w tym na Wawel.

Opisane zmiany są istotnym elementem trwającej promocji „Warto na dłużej”, pozwalającej zarówno obecnym, jak i nowym Abonentom, zamówić nie tylko wybrane pakiety telewizji cyfrowej, ale także Internet i telefonię, pojedynczo lub w korzystnych połączeniach - Dwupakach i Trójpakach.