Menu główne

TOYA ponownie najszybsza

13-04-2017

W rankingu prędkości łączy internetowych speedtest.pl za marzec TOYA ponownie znalazła się na pierwszym miejscu wśród ogólnopolskich dostawców Internetu. TOYA utrzymała również doskonałe drugie miejsce w zestawieniu testów przeprowadzanych za pomocą WiFi.

Ranking speedtest.pl opracowany jest w oparciu o testy łączy przeprowadzane przez Abonentów. Według danych zamieszonych na portalu średni wynik prędkości pobierania w TOYA w okresie od 1 do 31 marca wyniósł 61 Mb/s. Oznacza to wzrost o 2 proc. w porównaniu ze marcem. Z kolei aż  18 proc. wzrósł średni wynik testów prędkości wysyłania (do 13.37 Mb/s). W marcu Abonenci TOYA przeprowadzili ponad 11 tysięcy testów za pomocą portalu i aplikacji speedtest.pl.

Pierwsze miejsce TOYA w rankingu związane jest z podniesieniem prędkości większości pakietów internetowych od 1 lutego 2017. W ciągu ostatnich trzech lat była to już piąta zmiana. W tym czasie prędkość pobierania danych u Abonentów TOYA wzrosła od 4 do 6 razy, a wysyłania średnio sześciokrotnie. Aktualnie w TOYA trwa promocja „Warto na dłużej”, w której m.in. pakiety internetowe można zamówić ze stałą, obniżona ceną w całym okresie promocji. Dodatkowo Ponadto zamawiając telewizję oraz telefonię stacjonarną lub mobilną można uzyskać dodatkowe zniżki.

Aktualne rankingi dostępne są pod poniższymi linkami:
http://www.speedtest.pl/ranking_isp
http://www.speedtest.pl/ranking_isp/3/ranking_internetu_wifi_na_urzadzeniach_mobilnych