Menu główne

TOYA dostarcza najszybszy Internet w Polsce

14-03-2017

W lutowym rankingu speedtest.pl TOYA znalazła się na pierwszym miejscu wśród ogólnopolskich dostawców Internetu, dystansując konkurencję. Na uwagę zasługujątakże znakomite wyniki testów WiFI oraz wysoka ocena łącz przez abonentów.

Ranking speedtest.pl opracowany jest w oparciu o testy łączy przeprowadzane przez abonentów. Według danych zamieszonych na portalu średni wynik prędkości pobierania w TOYA w okresie od 1 do 28 lutego wyniósł niemal 60 Mb/s. Oznacza to wzrost o 22 proc. w porównaniu ze styczniem. O 14 proc. wrósł też średni wynik testów prędkości wysyłania. W lutym abonenci TOYA przeprowadzili ponad 24 tysięcy testów za pomocą portalu i aplikacji speedtest.pl.

– Internet w TOYA zaliczył także awans na drugie miejsce w testach prowadzonych przy użyciu sieci WiFI na urządzeniach mobilnych. Co ciekawe notujemy tutaj najwyższą średnią z testów prędkości wysyłania, wyprzedając wszystkich pozostałych dostawców – komentuje Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA. Użytkownicy portalu speedtest.pl mają także możliwość subiektywnej oceny dostawców internetu. Tutaj również nie mamy sobie równych i przodujemy z oceną 4,10 w skali pięciostopniowej. Dla porównania następny kolejny operator notuje wynik na poziomie 2,66.


Wzrost pozycji TOYA w rankingu związany jest z podniesieniem prędkości większości pakietów internetowych od 1 lutego 2017. W ciągu ostatnich trzech lat była to już piąta zmiana. W tym czasie prędkość pobierania danych u abonentów TOYA wzrosła od 4 do 6 razy, a wysyłania średnio sześciokrotnie. Aktualnie w TOYA trwa promocja „Warto na dłużej”, w której m.in. pakiety internetowe można zamówić ze stałą, obniżona ceną w całym okresie promocji. Dodatkowo zamawiając telewizję oraz telefonię stacjonarną lub mobilną można uzyskać dodatkowe zniżki.


Aktualne rankingi dostępne są pod poniższymi linkami:
http://www.speedtest.pl/ranking_isp
http://www.speedtest.pl/ranking_isp/3/ranking_internetu_wifi_na_urzadzeniach_mobilnych