Menu główne

Polsat Viasat Nature i TOYA na pomoc zwierzakom!

16-12-2016

Polsat Viasat Nature i TOYA na pomoc zwierzakom!

Święta są szczególnym okresem, w którym skupiamy się na innych, szczególnie tych potrzebujących, również na bezdomnych zwierzakach. Od 14 grudnia do 9 stycznia Polsat Viasat Nature i TOYA organizują akcję charytatywną mającą na celu wsparcie łódzkiego schroniska dla zwierząt.

Jak można pomóc?

Za każdy koc przyniesiony przez Abonentów do Biur Obsługi Abonenta TOYA, Polsat Viasat Nature przekaże kilogram karmy Schronisku dla Zwierząt w Łodzi przy ul. Marmurowej. Celem akcji jest wsparcie zwierząt w najtrudniejszym dla nich okresie zimowym. Ten prosty gest może polepszyć byt każdego podopiecznego schroniska. Koce można przynosić do wszystkich Biur Obsługi Abonenta znajdujących się w Łodzi, Kutnie, Przemyślu, Mysłowicach, Piotrkowie Trybunalskim, Piszu, Pabianicach oraz w Nowosolnej.


Adresy Biur Obsługi Abonenta TOYA

 

TOYA partnerem akcji

Partnerem akcji został operator telekomunikacyjny TOYA z Łodzi, która chętnie angażuje się w pomoc dla zwierząt oraz akcje charytatywne. Uroczyste przekazanie koców i karmy odbędzie się 11 stycznia w Łodzi. Z kolei lokalna stacja telewizyjna TV TOYA przeprowadzi transmisję z przekazania zebranych darów.

Polsat Viasat Nature nie jest zwykłym programem przyrodniczym. To kanał dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Widzowie znajdą tu najwyższej jakości programy, komentowane przez miłośników przyrody, którzy zarażają swoimi pasjami i pokazują jak kochać nie tylko małe, domowe stworzenia, ale również te drapieżne i jadowite. Poznają też historie ludzi poświęcających swoje życie ratowaniu zwierząt i ich naturalnego środowiska. Polsat Viasat Nature to siła natury.