Menu główne

Kolejne nowości w ofercie TOYA

13-12-2016

Od 13 grudnia, do oferty TOYA, dołącza trzeci kanał sportowy z grupy Eleven - Eleven Extra. Jest on dostępny, tak jak pozostałe dwa, bez dodatkowych opłat w pakiecie „Bogatym”, a dla abonentów niższych pakietów cyfrowych za dodatkową opłatą, jako a’la carte w cenie 14,90 zł / m-c. Tym samym pakiet „Bogaty”, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów sportu, staje się jeszcze bardziej atrakcyjny i liczy już 13 kanałów sportowych.

Wszystkie kanały Eleven są także dostępne w TOYA GO, na urządzeniach mobilnych i komputerach, na terenie całego kraju, dla wszystkich posiadających uprawnienia do ich oglądania. To już 99 program w ofercie TOYA GO.

Przypomnijmy, że ostatnio oferta telewizyjna TOYA powiększyła się  o kilka innych kanałów: Zoom, Metro, Nowa i WP oraz 13.tv, Music Box, UA TV i Bollywood HD. Ostatni z wymienionych, to unikalny, niezwykle barwny, prezentujący wysokonakładowe produkcje realizowane z rozmachem i z największymi gwiazdami kina indyjskiego, znanego właśnie jako Bollywood. O wysoką jakość polskiej wersji językowej, na mocy porozumienia z nadawcą, zadbała firma TOYA, dysponująca jednym z najnowocześniejszych studiów dźwiękowych – TOYA Studios w Łodzi. Bollywood HD jest dostępny w „otwartym oknie” dla wszystkich Abonentów cyfrowych do 2 stycznia 2017 r. 

– Nie jest przypadkiem, że wśród nowości pojawiły się dwa kanały ukraińskie - jeden muzyczny, drugi informacyjny. Nie chcemy obojętnie przechodzić obok faktu, że w Polsce mieszka i pracuje już blisko milion obywateli z Ukrainy. Tym samym dajemy im możliwość, choć w części, obcowania z własnym krajem – mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA. 

Zmiany programowe są istotnym uzupełnieniem trwającej promocji „Warto na dłużej”, która skierowana jest zarówno dla obecnych jak i nowych Abonentów. Pozwala ona na zamawianie w korzystnych warunkach,  nie tylko usług  telewizji cyfrowej, ale Internetu i telefonii pojedynczo lub w kombinacjach: Dwupakach i Trójpakach. W przypadku telewizji solo, pakiet „Bogaty” wraz z kanałami Eleven można mieć już za 54,90 zł miesięcznie, na cały okres zobowiązania, w przypadku umowy na 24 miesiące.