Menu główne

TOYA z ofertą dla studentów

18-08-2016

Od 18 sierpnia w TOYA dostępna jest promocyjna oferta ”Studencki Internet 2016”. Wzorem ubiegłych lat studenci mogą podpisywać umowy na krótszy okres, od 7 do 9 miesięcy, w promocyjnych cenach obowiązujących przez cały czas obowiązywania umowy. W ofercie znalazły się trzy pakiety Internetowe: 22/4, 60/12 i 120/12 Mb/s, każdy z darmowym WiFi.

Nowością jest dodanie do promocji oferty telewizji cyfrowej oraz trzech pakietów telefonii komórkowej i Internetu mobilnego. Pakiet „Telefonia Komórkowa” obejmuje połączenia na krajowe numery stacjonarne, komórkowe i SMS bez ograniczeń oraz dostęp do mobilnego Internetu LTE naliczanego według wykorzystania – wszystko w cenie 23 zł miesięcznie. Dla korzystających z telefonu okazjonalnie dostępny jest pakiet „TOYAmobilna HIT” w abonamencie za jedyne 1 zł miesiecznie. Połączenia telefoniczne oraz dostęp do Internetu są naliczane po niskich stawkach według wykorzystania.

Z kolei dla fanów filmu i sportu w nowej promocji dostępne są dwa pakiety a la carte: HBO GO i Eleven bez konieczności wykupienia pakietów bazowych oferty telewizyjnej. – Zbudowaliśmy ofertę, która powinna zadowolić studentów, zarówno miejscowych, jak i przyjezdnych. Internet stacjonarny z darmowym WiFi jest uzupełniony o wygodne pakiety mobilne, dodatkowo postanowiliśmy dołączyć pakiety telewizyjne w atrakcyjnych cenach – mówi Łukasz Myszka, PR Manager TOYA. 

By podpisać umowę w ramach promocji wystarczy okazać ważną legitymację studencką lub indeks uczelni wyższej.