Menu główne

TOYA poszerza ofertę o 2 kanały z grupy ELEVEN SPORTS NETWORK

05-08-2016

Od 12 sierpnia, do końca miesiąca, na mocy zawartej umowy pomiędzy TOYA a ELEVEN SPORTS NETWORK, wszyscy Abonenci będą mogli oglądać dwa kanały Eleven i Eleven Sports w „otwartym oknie”. Oczywiście dotyczy to posiadaczy odbiorników HD, gdyż tylko w tej rozdzielczości nadawane będą oba programy.

Data startu została wybrana nieprzypadkowo, gdyż w tym dniu rozpoczynają się rozgrywki ligi francuskiej zudziałem czterech znakomitych polskich piłkarzy: Grzegorza Krychowiaka, Kamila Glika, Macieja Rybusa i Kamila Grosickiego.

Od 1 września programy te pozostaną w pakiecie „Bogatym” bez dodatkowych opłat. Abonenci niższych pakietów cyfrowych będą mogli dokupić oba programy a’la carte za 14,90 zł/m-c. Oba kanały będą dostępne także w TOYA GO na urządzeniach mobilnych i komputerach na terenie całego kraju, dla wszystkich posiadających uprawnienia do ich oglądania. Na odbiornikach cyfrowych kanał Eleven znajdzie się na pozycji 444, a Eleven Sport na 445.

– Zmiany to element ciągłej strategii powiększania oferty HD oraz uatrakcyjnienia poszczególnych pakietów – mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA. – Sport, szczególnie piłka nożna, jak potwierdziło ostatnie EURO 2016, cieszy się ogromnym powodzeniem. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na powiększenie pakietu „Bogatego”. Staje się on szczególnie atrakcyjny dla fanów sportu, gdyż będzie liczył aż 12 najważniejszych kanałów sportowych, które powinny zadowolić wszystkich miłośników sportu  dodaje.

Opisane zmiany są ważnym uzupełnieniem trwającej promocji „Warto na dłużej”, która skierowana jest zarówno dla obecnych jak i nowych Abonentów. Pozwala ona na zamawianie na korzystnych warunkach, nie tylko usług telewizji cyfrowej, ale Internetu i telefonii pojedynczo lub w kombinacjach: Dwupakach i Trójpakach. W przypadku telewizji solo, pakiet „Bogaty” wraz z kanałami Eleven można mieć już za 54,90 zł miesięcznie, na cały okres zobowiązania, w przypadku umowy na 24 miesiące.

***

Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo rozgrywkiczołowych lig europejskich: hiszpańskiej LaLiga, włoskiej Serie A TIM, francuskich Ligue 1 i Pucharu Ligi. Grają w nich najpopularniejsze kluby i największe gwiazdy. Kanał transmituje również angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup, a także belgijską Jupiler ProLeague, szkocką SPFL, brazylijskie Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 oraz eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

Eleven Sports ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, międzyinnymi, wyścigi Formula 1®, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych z udziałem polskich drużyn, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League, gale sport walki Enfusion i M1 Challenge oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.