Menu główne

Doskonała wiadomość dla Abonentów TOYA – 9 kanałów Polsatu dostępne w TOYA GO, poza domem.

09-06-2016

Od piątku, 10 czerwca, na platformie TOYA GO, Abonenci będą mogli oglądać 9 następujących kanałów Polsatu: Polsat2, Polsat News, Polsat News 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Cafe, Polsat Play, Disco Polo Music.

Dotychczas 7 z wymienionych kanałów można było oglądać jedynie w domu za pomocą internetu TOYA. Obecnie do platformy dołączają kolejne dwa: Polsat 2 oraz Disco Polo Music. Po zmianach wszystkie kanały będą dostępne także poza domem. 

Abonenci, posiadający w swoim pakiecie programy dostępne na platformie, mogą je oglądać bezpłatnie, po zalogowaniu, na komputerach, tabletach i smartfonach. Łącznie w TOYA GO znajdą się już 74 programy, z czego 63 można oglądać również poza domem, na terenie całej Polski. 

To doskonała wiadomość z dwóch powodów – mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA. – Wiele meczów podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej będzie transmitowanych również na antenie Polsatu Sport. W związku z tym umożliwimy widzom -  którzy z różnych względów nie mogą ich oglądać w domu na telewizorach - dostęp poza miejscem zamieszkania na rożnych urządzeniach, w tym mobilnych. Drugim powodem do zadowolenia jest danie Abonentom szansy oglądania ulubionych programów podczas zbliżających się wakacji, czyli okresu wzmożonych wyjazdów – dodaje.

Platforma oferuje nie tylko oglądanie telewizji na żywo, ale także wiele innych użytecznych funkcji jak: prezentacja programu telewizyjnego wszystkich stacji z oferty TOYA na kolejne 7 dni, planowanie nagrywania programów w odbiorniku cyfrowym 3G, serwis Karaoke z blisko 700 utworami polskimi, zagranicznymi i dla dzieci, możliwość słuchania 600 starannie wyselekcjonowanych, internetowych stacji radiowych, w wielu kategoriach. Pozwala ponadto obejrzeć kilka tysięcy pozycji z katalogów VOD, zarówno płatnych jak i bezpłatnych. Największą popularnością cieszy się dostęp do kamer internetowych zamontowanych na newralgicznych skrzyżowaniach w miastach, gdzie TOYA ma swoje sieci kablowe. Kamer jest już 52 i ich ilość systematycznie rośnie. Z tej funkcjonalności mogą korzystać wszyscy, gdyż nie wymaga ona logowania, podobnie jak oglądanie programu lokalnego TV TOYA.

Aplikacja dostępna jest poprzez stronę go.toya.net.pl oraz w sklepach AppStore (iOS) oraz w Google Play (Android).