Menu główne

Wszystkie mecze EURO 2016 w TOYA

02-06-2016

Abonenci Telewizji Cyfrowej TOYA będą mieli możliwość śledzenia transmisji

z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016, które odbędą się w dniach 10 czerwca –10 lipca we Francji. Koszt dostępu do wszystkich 51 meczów turnieju to 99 zł. Zamówienia można będzie składać od piątku 3 czerwca.

Zakup pakietu umożliwia dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, w wersjach SD i HD, na których będzie można obejrzeć transmisje ze wszystkich meczów UEFA EURO2016 – na żywo, bez reklam. Kanały wystartują 10 czerwca 2016. 

Polsat Sport 2 jako kanał wiodący będzie transmitował większość spotkań na żywo, natomiast 

Polsat Sport 3 pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem, tak by kibice mogli zobaczyć mecze  dogodnej dla siebie porze. Polsat Sport 3 HD pokaże także mecze na żywo w przypadku rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w t

ym samym czasie.

Podsumowując,  w ramach pakietu na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 zobaczymy:

· wszystkie 51 meczów na żywo bez żadnych przerw reklamowych,

· ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca,

· ekskluzywne materiały z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji,

· wielogodzinne obszerne analizy.

 Pakiet na Mistrzostwa Europy jest idealnym uzupełnieniem naszej promocji na zakup telewizorów HD, którą wprowadziliśmy jakiś czas temu – mówi Andrzej Pasowski, dyrektor marketingu TOYA. – Dzięki temu nasi Abonenci będą mogli śledzić EURO 2016 na kanałach Polsatu, za pomocą nowych telewizorów, dostępnych na bardzo atrakcyjnych warunkach tylko w naszej sieci - dodaje.

Z pakietu Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 mogą korzystać wszyscy posiadacze odbiorników cyfrowych TOYA, jednakże (ze względów technicznych) poza Abonentami pakietu Naziemny+. Zamówienia można składać na dwa sposoby: bez wychodzenia z domu i osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Abonenta.

Dla wszystkich posiadaczy odbiornika 3G najbardziej popularną metodą zdalnego zamawiania jest użycie czerwonego przycisku na pilocie. Wygodną formą jest także skorzystanie z elektronicznego BOA (eboa.toya.net.pl). W obu tych przypadkach po ok. 2 minutach Abonenci mają dostęp do wszystkich czterech programów. Zamówienie można także złożyć poprzez Infolinię (42 6333 888) – dodaje Andrzej Pasowski.