Menu główne

Aplikacja FOX Play dla Abonentów TOYA

12-02-2016

FOX Play jest serwisem VOD, dzięki któremu Abonenci TOYA mogą oglądać wybrane seriale z oferty kanałów FOX i FOX Comedy. Można znaleźć tam zarówno premiery, jak i poprzednie sezony najlepszych seriali.

Z usługi FOX Play można korzystać poprzez stronę foxplay.pl oraz aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android (dostępne bezpłatnie w App Store i Google Play). Poza atrakcyjną ofertą serialową, aplikacja FOX Play daje dostęp do zwiastunów, wielu dodatkowych materiałów wideo (wywiady, reportaże) i galerii zdjęć, a także pozwala przejrzeć aktualny program telewizyjny.

Dostęp do platformy posiadają Abonenci pakietów cyfrowych TOYA, w których skład wchodzą kanały FOX (Oszczędny, Wygodny, Bogaty) i FOX Comedy (Bogaty). By zalogować się do FOX Play wystarczy użyć loginu i hasła do Portalu Abonenta w TOYA. Konto w Portalu można założyć na stronie eboa.toya.net.pl podając Kod Abonenta i Hasło z Karty Aktywacji.

Już wkrótce materiały z FOX Play będą dostępne także za pomocą Odbiorników 3G. Dzięki temu Abonenci będą mieli dostęp do bogatej oferty seriali w jakości HD na ekranach telewizorów.