Menu główne

Worek świątecznych prezentów od TOYA

18-12-2015

Od soboty, 19 grudnia TOYA przygotowała prezent, niespodziankę dla wszystkich Abonentów.

Aż 26 kanałów zostanie udostępnionych w tzw. „otwartym oknie”. 23, z pakietu Bogatego, będą dostępne do 31 stycznia 2016 r dla Abonentów niższych pakietów, a trzy z pakietu Koneser - do 10 stycznia.

Dodatkowo, jak co roku, za pomocą aplikacji Karaoke TOYA udostępnia 16 najbardziej popularnych kolęd. Z prezentu skorzystać można na interaktywnym odbiorniku 3G (trzeciej generacji) oraz dzięki platformie TOYA GO na komputerach, tabletach lub smartfonach, w domu i poza domem.

Katalog audycji w serwisie Free VOD, powiększa się również o kolejne pozycje pochodzące od dwóch nadawców: Motowizja oraz Adventure. Łącznie już 19 stacji telewizyjnych udostępnia wybrane, najlepsze pozycje ze swojej oferty. Serwis jest dostępny bez opłat w odbiornikach 3G oraz na platformie TOYA GO, dla wszystkich Abonentów posiadających te kanały w swoim pakiecie. 

Zgodnie z zapowiedziami, w poniedziałek 21 grudnia, do oferty cyfrowej dołączy nowy kanał: Wellbeing Network. Początkowo w jakości SD, ale jak zapewnia nadawca, od początku stycznia już w HD. To oznacza, że TOYA „wchodzi” w 2016 rok z ofertą 221 kanałów, w tym 77 HD.