Menu główne

Nowe kanały w TOYA

01-12-2015

Od 1 grudnia Abonenci TOYA mają możliwość oglądania dwóch nowych kanałów: Nat Geo People HD i Top Kids HD. Kolejne nowości pojawią się pod koniec roku i od 1 lutego 2016. Po zmianach łączna liczba programów w ofercie wyniesie 221, z czego aż 77 w jakości HD.

W sumie w ofercie TOYA pojawi się 10 nowych kanałów, wszystkie nadawane będą w wysokiej rozdzielczości. Pod koniec grudnia swoją premierę zapowiada kanał Wellbeing Network HD, a od początku lutego pojawią się także Teletoon+ HD i NUTA.TV HD. Kolejne kanały to wersje HD pozycji dostępnych do tej pory w ofercie: Ale Kino+ HD, Planete+ HD, CBS Europa HD, TV 4 HD, Polsat 2 HD.

Kanał muzyczny Power TV zostanie przesunięty 1 lutego do szerszego pakietu (z Wygodnego do Oszczędnego). Ponadto 1 lutego zostaną wyłączone 4 programy z oferty analogowej: CBS Europa, CBS Reality, VIVA Polska i MTV Polska, które będą nadal dostępne w pakietach cyfrowych.

Zmiany to element strategii powiększania oferty HD oraz uatrakcyjnienia poszczególnych pakietów – mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA. – Wygaszanie oferty płatnych programów z analogu to wynik coraz większej penetracji odbiorników cyfrowych, która przekroczyła już 80%. Z kolei większa ilość programów HD to zachęta do wymiany starszych odbiorników SD – dodaje. Aby przyspieszyć naturalny proces cyfryzacji i wyłączania analogu, TOYA przygotowała specjalną ofertę migracyjną, w której za tą samą lub niższą cenę Abonenci analogowi mogą otrzymać odpowiadający pakiet cyfrowy z ofertą uatrakcyjnioną o kilkadziesiąt programów.

Opisane zmiany są uzupełnieniem nowej promocji „Warto na długo”, która skierowana jest zarówno dla obecnych jak i nowych Abonentów i pozwala zamówić nie tylko telewizję cyfrową, ale Internet i telefonię pojedynczo lub w korzystnych połączeniach - Dwupakach i Trójpakach.