Menu główne

TOYA wprowadza nową promocję

05-11-2015

Od 5 listopada b.r. TOYA wprowadza nową promocję „Warto na dłużej”. Promocja jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych Abonentów. Główną jej cechą jest możliwość zamówienia wszystkich usług: telewizji cyfrowej, dostępu do Internetu oraz telefonii stacjonarnej z obniżonymi opłatami miesięcznymi. 

Nowością jest gwarancja niższej ceny przy przedłużeniu umowy po okresie promocji. Zobowiązanie trwa 24 miesiące, a wysokość abonamentu jest zróżnicowana w dwóch okresach rocznych. W pierwszym roku jest obniżona w stosunku do cen regularnych od 31 do 65 proc., w drugim od 8 do 24 proc., w zależności od rodzaju usługi i pakietu.

TOYA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Abonentów, wprowadza także Dwupaki, rozszerzając jednocześnie ofertę Trójpaków. Dwupak to połączenie Telewizji z Internetem, w którym łączna cena na obie usługi jest dodatkowo o 10 proc. niższa od sumy cen pojedynczych usług w promocji. W Trójpaku (połączeniu telewizji, Internetu i telefonii stacjonarnej) abonament jest jeszcze bardziej korzystny, bo zniżka sięga 49 proc. Zmieniający operatora otrzymują dodatkowo pierwszy miesiąc za 1 zł.

Obecni Abonenci mogą skorzystać z Dwupaków i Trójpaków jeśli przejdą na wyższy pakiet telewizyjny lub internetowy. Obniżona cena, będzie dla nich obowiązywać nie tylko w okresie promocji, ale także po jej zakończeniu.

Priorytetowym założeniem nowej promocji jest premiowanie Abonentów, którzy posiadają więcej niż jedną usługę oraz decydują się na korzystanie z nich w dłuższym okresie. Symbolem promocji nie przypadkowo wybrane zostały puzzle, obrazujące łatwość i zasadność łączenia usług.

Oprócz powyższych promocji głównych, na klientów czeka wiele innych, atrakcyjnych ofert: migracja z telewizyjnej oferty analogowej na cyfrową z obniżonymi opłatami abonamentowymi na główne pakiety oraz odbiorniki HD i 3G (interaktywne), czy też promocja studencka z krótszym okresem zobowiązania i niskimi cenami pakietów internetowych.

Aby ułatwić dokonanie wyboru wariantu nowej oferty i uprościć sposób zamawiania, TOYA równolegle zmieniła wygląd i funkcjonalność swojej strony toya.net.pl. Uniwersalny konfigurator usług i możliwość ich zamówienia bezpośrednio ze strony internetowej to główne walory nowego rozwiązania.