Menu główne

Gwiazdy kickboxingu na żywo w TV TOYA

10-06-2015

Już w najbliższy piątek TV TOYA przeprowadzi bezpośrednią relację z DSF Kickboxing Challenge we Włocławku. W Hali Mistrzów wystąpi cała polska czołówka tego sportu. Rywalami naszych reprezentantów będą zawodnicy z Łotwy. Transmisja dostępna będzie tylko w wybranych sieciach kablowych oraz w Internecie.

Będzie to już piąta gala pod znakiem DSF Kickboxing Challenge. Impreza przebojem wdarła się do świadomości kibiców i sympatyków Sztuk Walki. W walce wieczoru zmierzą się wschodząca gwiazda formuły K-1, 23-letni Radosław Paczuski z Łotyszem Artursem Ozolinsem. Młody Polak mimo zaledwie 23 lat ma już sporo sukcesów na koncie. Był zdobywcą Pucharu Świata w Kickboxingu w 2013 roku, wicemistrzem Europy Muay Thai IFMA w 2014 i Mistrzem Polski w Kickboxingu w formule Low Kick w 2015 roku. W pozostałych pojedynkach wystąpią zawodnicy tacy jak: Dorota Godzina, Łukasz Wichrowski , Kamil Ruta, Michał Dykowski, i inni. 

Studio telewizyjne Gali poprowadzi Przemysław Saleta.

Transmisja rozpocznie się w piątek 12 czerwca o godzinie 20.00 w TV TOYA. Jest on dostępny w telewizji cyfrowej TOYA na kanale nr 5 i 6, oraz analogowo - w Łodzi, Pabianicach i Piszu (K12), Kutnie i Piotrkowie Trybunalskim (S37)  oraz w Przemyślu (K09). Ważna informacja: Gala Kickboxingu będzie dostępna za pomocą usługi TOYA GO ( go.toya.net.pl). Program lokalnej telewizji TV TOYA jest jedynym kanałem dostępnym bez ograniczeń w aplikacji  GO,  zatem wszyscy miłośnicy kickboxingu w całej Polsce będą mogli obejrzeć to niewątpliwie bardzo ciekawe wydarzenie sportowe.