Menu główne

Curly Heads w Wytwórni

08-06-2015

22.06.2015
GODZ. 19:00

Karnet (na wszystkie wydarzenia cyklu Made in Polska):
70 zł – normalny
60 zł – ulgowy

Bilety (na wszystkie wydarzenia danego dnia):
30 zł – normalny
25 zł – ulgowy

Kup bilet >

W czerwcu w Wytwórni realizowany będzie telewizyjny cykl koncertów Made in Polska. Wraz z Narodowym Instytutem Audiowizualnym i Programem Drugim Telewizji Polskiej zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać świetnych polskich wykonawców i stać się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Za każdym razem, gdy Dawid Podsiadło przyjeżdża na koncert do Wytwórni, klub wypełnia się po brzegi fanami młodego artysty. Ma nadzieję, że i w czerwcu publiczność go nie zawiedzie. Fnalista talent show X-factor wystąpi przy Łąkowej 29 ze swoim zespołem Curly Heads.

Solowy album Dawida Podsiadły ciągle utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych płyt w Polsce, a tymczasem "Ruby Dress Skinny Dog", debiutancka płyta Curly Heads, macierzystego zespołu Dawida, pokryła się złotem.

Curly Heads to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń. W 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem. Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania.

Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że CH było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na "powrót do domu".

Więcej informacji >