Menu główne

Oglądaj nowe kanały w TOYA

01-06-2015

Od 1 czerwca Abonenci TOYA mogą oglądać 7 nowych kanałów. Wszystkie z nich są nadawane w jakości HD. Kilka kolejnych zostało przesuniętych do szerzej dostępnych pakietów.

Nowymi kanałami są: Paramount Channel HD, Lifetime HD, H2 HD, a cztery znane już wcześniej zostały uzupełnione o wersje HD: TLC, Discovery Turbo Xtra, Comedy Central i Puls 2. Kilka tygodni wcześniej TOYA włączyła TVN Fabuła HD, Canal+ Seriale, Canal+ Discovery. Wkrótce w ofercie pojawi się także Nickelodeon HD.

Po zmianach łączna ilość kanałów wyniesie 211, z czego aż 65 nadawanych jest w jakości HD.

Większy zasięg, na skutek przesunięcia programów w pakietach otrzymały: Comedy Central, History i History HD, CI Polsat oraz kanały sportowe: Eurosport 2 i Polsat Sport Extra. 

– Zmiany to element strategii powiększania oferty HD oraz uatrakcyjnienia poszczególnych pakietów – mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA. – Dołączenie dwóch programów Eurosport 2 i Polsat Sport Extra do innych sportowych, istniejących już w pakiecie Bogatym, po pierwsze obniża realny koszt tego pakietu o 7 zł, bo tyle kosztuje pakiet Sport zawierający te kanały, po drugie czyni ten pakiet bardziej atrakcyjnym. Dołączenie 10 nowych programów w jakości HD z pewnością wpłynie na sfinalizowanie migracji z oferty analogowej na cyfrową oraz powiększy penetrację odbiorników HD.

Dodatkowo przypominamy, że do końca września b.r. trwa promocja „Śmieszne ceny wracają”, która pozwala na zamawianie wybranych pakietów cyfrowych z abonamentem obniżonym o jedną pozycję w cenniku.