Menu główne

Majówka w Łodzi

21-04-2015

Łódzki DoubleTree by Hilton łamie schematy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości i oferując atrakcyjne oferty na długi weekend majowy. 

Już po raz drugi przygotowaliśmy specjalne promocje na „Majówkę”. Obserwujemy rosnące zainteresowanie naszym hotelem nie tylko w kręgu gości biznesowych, ale również tych, którzy odwiedzają Łódź turystycznie – mówi Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny hotelu. 

Hotel przygotował ofertę dla rodzin z dziećmi oraz dla tych, którzy chcą ten czas spędzić w wyjątkowym, romantycznym nastroju. Długi weekend w DoubleTree by Hilton Łódź to gwarancja wysokiej jakości odpoczynku i ucieczki od domowych obowiązków. W ofercie znajduje się między innymi dodatkowy pokój dla dzieci, śniadania dla wszystkich w cenie, relaks w strefie Health Club i zniżki do restauracji i spa. 

Kolejna oferta skierowana jest do par, na które również czeka coś specjalnego – pokój o podwyższonym standardzie, śniadanie serwowane do pokoju, 3-daniowa kolacja z butelką wina i 50% zniżki na zabiegi w Spa. 

Jesteśmy pewni, że proponowane oferty spotkają się z aprobatą naszych gości, a Łódź stanie się kolejnym punktem na mapie turystycznej Polski - dodaje Sławomir Nowak. 

Więcej informacji: 
www.doubletreelodz.pl
LCJDL.RES@hilton.com
+48 42 208 80 00