Menu główne

Wino-Granie: Mikromusic Acoustic Trio

17-02-2015

28.02.2015 GODZ. 20:00

Organizator: Wytwórnia 

Bilety (miejsca siedzące nienumerowane):

bilety ulgowe: 25 zł,

bilety normalne: 30 zł.

Kup bilet >

Zapraszamy do Wytwórni na kolejną odsłonę Wino-Grania. Tym razem przy Łąkowej 29 wystąpi zespół Mikromusic, któremu popularność przyniosły piosenki z przewrotnymi tekstami, jak „Takiego chłopaka” i „W nosie to mam”. To jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia, która sięga m.in. po jazz i trip-hop. W Wytwórni Mikromusic zaprezentuje się w akustycznej odsłonie.

Mikromusic Acoustic Trio to część projektu Mikromusic. Trio tworzą Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński oraz Robert Szydło. Podczas kameralnej odsłony koncertu Mikromusic usłyszymy trzy akustyczne instrumenty: gitarę, ukulele oraz kontrabasik poziomy.

Natalia Grosiak
Liderką zespołu jest Natalia Grosiak: utalentowana wokalistka, tekściarka i kompozytorka. Śpiewa zarówno jazz, jak też swobodnie porusza się w klimatach muzyki klubowej i trip hopowej. W 2006 roku reprezentowała Polskę w Melbourne na Red Bull Music Academy, co zaowocowało wieloma featuringami u zagranicznych artystów, między innymi u Pascala Bideau zaśpiewała w muzyce do filmu „Grown ups”, w piosence „From women to women” na płycie Tor Cesay wydanej w Wielkiej Brytanii i Japonii, a także u Sofie Loisou, australijskiej producentki. W Polsce znana jest ze współpracy między innymi z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Jankiem Młynarskim i L.U.C-iem.

Dawid Korbaczyński
Gitarzysta i producent, współzałożyciel Mikromusic. Odpowiedzialny za produkcję ostatniej płyty „Piękny koniec”. Jeden z najbardziej aktywnych wrocławskich gitarzystów. Na co dzień gra również w Żarówkach czyli zespole znanego w całej Polsce kabaretu Neonówka. Pasjonat kina i pochłaniacz muzyki.

Robert Szydło
Ceniony przez środowisko muzyczne i uznawany za jednego z najlepszych basistów w Polsce. Producent oraz realizator. Odpowiedzialny za miksy wszystkich krążków Mikromusic. Producent pierwszych trzech płyt zespołu. Koneser kawy i wina. Miłośnik świętego spokoju.