Menu główne

Nowości w Portalu Abonenta

22-10-2014

Od 22 października TOYA wprowadza szereg zmian w Portalu Abonenta. Obejmą one pocztę elektroniczną, serwisy Portalu Abonenta, program TV oraz sposób logowania się do elektronicznego Biura Obsługi Abonenta.

Nowa aplikacja do obsługi poczty otrzymała bardziej nowoczesny wygląd oraz kilka dodatkowych funkcjonalności. Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzedniej wersji jest możliwość konfiguracji wielu skrzynek pocztowych z rożnych serwerów. Skrzynki można dodać poprzez specjalny kreator w eBOA lub bezpośrednio w nowej aplikacji przez opcję [Dodaj konto]. 

Zmienia się także sposób dostępu do serwisów dostępne dotychczas na poprzedniej wersji strony toya.net.pl. Po kliknięciu na ikonę „Portal Abonenta” na stronie głównej, użytkownicy zostają przeniesieni do nowej, dedykowanej podstrony (toya.net.pl/portal) grupującej wszystkie dodatkowe serwisy internetowe, m.in: prognozę pogody, kursy walut, lotto czy program TV. Wraz z uruchomieniem nowego serwisu treści na starych stronach zostaną wyłączone.

Nową formę otrzymał także Program TV, jeden z najpopularniejszych serwisów w Portalu Abonenta. Zmiany umożliwią szybkie i wygodne przeglądanie informacji o programie wszystkich kanałów znajdujących się w ofercie TOYA. Dodatkowo wprowadzono wiele ułatwień w nawigacji po porach dnia czy kategoriach audycji. Nowy serwis będzie dostępny w wersji na urządzenia mobilne.

Nowością jest również wprowadzenie logowania do eBOA z wykorzystaniem sieci Google+, które działać będzie analogicznie do używanego już przez Abonentów logowania za pośrednictwem portalu Facebook.