Menu główne

TOYA już drugi raz w tym roku przyspiesza Internet

10-10-2014

Od 13 października b.r. TOYA wprowadza nowe, wyższe prędkości dla wszystkich pakietów Internetowych bez zmiany dotychczasowych cen.

- Z naszych obserwacji wynika, że wśród abonentów występuje zjawisko większego zapotrzebowania na wysyłanie danych. Odpowiadając na tę potrzebę, postanowiliśmy powiększyć prędkości „upstream” i to od razu o 100 procent - mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor społki TOYA. - Nie zwiększaliśmy natomiast prędkości pobierania w najwyższym pakiecie bo według pomiarów i statystyk 120 Mb/s w zupełności pokrywa wszelkie potrzeby, nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników - dodaje.

Warto zauważyć, że według najpopularniejszego na świecie testu prędkości Internetu speedtest.net TOYA jest na pierwszym miejscu w Łodzi pod względem prędkości pobierania danych przez użytkowników z wynikiem 39,7 Mb/s (dane z 29 września). To niemal dwukrotnie przewyższa parametr średniej prędkości z całej Polski, wynoszący 20,4 Mb/s. W Łodzi niezwykle wysoki jest także wskaźnik zgodności pomiędzy prędkością mierzoną we wspomnianym teście, a deklarowaną w umowie (tzw. promise index) i wynosi 99 % przy średniej dla Polski – 94%.

Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się pod adresem: https://toya.net.pl/internet/pages/internet-przyspiesza