Menu główne

Nowa strona dotycząca aktualności HBO

08-09-2014

Aby przybliżyć ofertę kanałów pakietu Premium: HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD, ale także kanałów Cinemax i Cinemax 2, dostępnych w pakiecie Extra, TOYA wprowadza na własnym portalu www.toya.net.pl specjalną podstronę. Stale aktualizowana, pomoże odnaleźć ulubiony tytuł, a dzięki niej użytkownicy nie przegapią nadchodzących nowości. Opisy filmów, zapowiedzi, trailery filmów i odcinków seriali to główna zawartość strony.

Strona dostępna będzie pod adresem: toya.net.pl/hbo

HBO to pakiet kanałów i serwisów filmowych dostarczających wysokiej jakości rozrywkę. W HBO widzowie mogą oglądać filmy kinowe z największych studiów Hollywood oraz kultowe, cieszące się ogromną popularnością seriale produkcji HBO, m.in. „Grę o tron”, „Rodzinę Soprano” czy „Seks w wielkim mieście”.

HBO GO to serwis wideo na żądanie, w którym można znaleźć ponad 2000 godzin filmów i seriali z ramówki HBO zarówno premierowych, jak i archiwalnych. Dostęp do serwisu HBO GO jest możliwy poprzez komputer, tablet i smartfon w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy zalogować się do serwisu na stronie www.hbogo.pl lub pobrać aplikację.

HBO OD to serwis wideo na żądanie, w którym dostępne są wybrane premierowe filmy i seriale, a także część oferty z biblioteki archiwalnej HBO. HBO OD jest dostępne w odbiorniku cyfrowym 3G w jakości HD.

Regularnie w serwisach HBO GO i HBO OD dostępne są odkodowane pierwsze odcinki seriali HBO.