Menu główne

Nowości oferty telewizyjnej

02-12-2013

Od poniedziałku 2 grudnia 2013 TOYA  wprowadza do oferty sześć nowych kanałów:

Polsat Romans ...stworzony z myślą o kobietach

Nieodłączny towarzysz każdej kobiety, świat uczuć, namiętności, intryg i dramatu. Najnowsza propozycja Telewizji Polsat stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. Kanał, w którego ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak też znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.

Najpiękniejsze historie kina światowego od klasyki przez komedie romantyczne, dramaty po najgorętsze premiery. Przebojowe seriale, które zaskarbiły sobie już sympatię widzów: Szpilki na Giewoncie, Przyjaciółki, Hotel 52, Tylko miłość, Pensjonat pod różą czy Samo Życie.

Pakiet Oszczędny – kanał 113

 


 

Do końca stycznia kanał odkodowany (otwarte okno)

Dla przedszkolaków i ich rodziców

Interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją.
Z bohaterami seriali dzieci uczą się matematyki, języka angielskiego, a nawet mandaryńskiego! Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

Maluchy wraz z Dorą małą podróżniczką mogą poznawać świat. Zabawna i przyjacielska dziewczynka w ciekawy sposób przybliża dzieciom tajniki matematyki, języka polskiego czy angielskiego. Dzieci na pewno nie zetkną się tu z przejawami agresji i przemocy. Bajka ma edukować najmłodszych i utrwalać w nich pozytywne postawy.

Z bohaterami Bąbelkowego świata gupików wśród kolorowej scenerii maluchy wraz z rybkami mogą przeżywać różne przygody, dzięki którym uczą się, jak pomagać innym, jak być dzielnym u lekarza czy też jak opiekować się zwierzętami.

Oferta programowa całkowicie pozbawiona jest reklam.

Pakiet Pociecha – kanał 513

Relacje z czerwonych dywanów Hollywood

E! Entertainment oraz E! Entertainment HD to kanał pełen inspirujących i ciekawych osobowości, który prezentuje trendy ze świata mody, filmu, muzyki, sztuki oraz nocnego życia Hollywood. Relacje z czerwonego dywanu, reality shows z gwiazdami oraz codzienna porcja najnowszych informacji ze świata rozrywki i popkultury.

 

To wszystko dostępne w wysokiej jakości obrazu i dźwięku czeka na widzów na kanale E! Entertainment HD.

Pakiet Bogaty – kanały 205 i 206

 

Najbardziej lubiane i najczęściej oglądane filmy i seriale

W najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Mieszanka sensacji, komedii oraz hitów filmowych. Widzowie znajdą tu takie seriale jak: Żona idealna, Bez śladu, CSI: Kryminalne zagadki Miami, Siostra Jackie, Hawaii five-0 czy Paragraf Kate. Ponadto kanał Universal proponuje doskonałe filmy, a wśród nich: Bandyci z Colinem Farellem, Dorwać Cartera z Sylvestrem Stallonem czy Zasady walki z Wesleyem Snipesem.

Pakiet Oszczędny – kanał 125

 

Kanał o profilu ogólnotematycznym

W ofercie programowej stacji Tele 5 HD znajdują się autorskie formaty rozrywkowe, takie jak Hit Explorer, City Lights, Playlista Tele 5 czy Disco Bandżo, oraz produkcje kina europejskiego i amerykańskiego. Kanał w polskiej wersji językowej.

Pakiet Oszczędny – kanał 41

 

Kanał kanał o profilu muzyczno-rozrywkowo-poradniczym

 

Nowy kanał o profilu muzyczno-rozrywkowo-poradniczym. PowerTV to odpowiedź na trendy panujące w rozrywce: polskie disco, światowe hity, nowoczesne formy komunikacji, aktywny wypoczynek oraz życie gwiazd.

Pakiet Bogaty – kanał 723