Menu główne

NatGeo Play już w odbiorniku 3G

06-12-2013

Abonenci TOYA mają dostęp do platformy streamingowej National Geographic Channel.
 
              W dniu 28 sierpnia b.r. została uruchomiona platforma streamingowa NatGeo Play, która umożliwia Abonentom operatora TOYA, oglądanie pełnych odcinków premierowych programów National Geographic Channel na komputerach PC oraz na iPadach. Teraz dostęp do całości archiwum jest także możliwy na ekranach telewizorów poprzez interaktywny odbiornik telewizji cyfrowej 3G.
Aplikacja dostępna jest do pobrania za darmo w App Store. Jedynym warunkiem korzystania z niej jest posiadanie pakietu telewizji cyfrowej zawierającego program National Geographic.
 
Jest to drugie wdrożenie FOX International Channels Europe, właściciela Nationa Geographic Channel. Po Turcji Polska jest kolejnym  krajem, w którym NatGeo Play jest dostępny, a TOYA na razie jedynym operatorem w Polsce, który udostępnia platformę swoim Abonentom.
 
            Aplikacja jest podzielona na kilka sekcji. W zakładce video znajdują się premierowe odcinki najlepszych seriali dostępne  natychmiast po ich telewizyjnej emisji,  programy z bogatego archiwum najlepszych pozycji stacji, materiały zakulisowe oraz zapowiedzi programu. W drugiej części  mamy możliwość oglądania bogatej galerii zdjęć, głównie zwierząt i natury z różnych zakątków świata, wraz z możliwością ustawienia ich jako tapety. W trzeciej części dostępny jest szczegółowy program telewizyjny National Geographic.
 
Aby korzystać z aplikacji należy zalogować się własnym hasłem znanym z e-boa     (elektronicznego biura abonentów). Jest równocześnie dostępna na 2 komputery oraz dwa iPady. Jest to udogodnienie pozwalające kilku członkom rodziny równolegle korzystać z materiałów National Geographic.
 
NatGeo Play jest dostępne  za darmo z App Store:
 
oraz w komputerze i urządzeniach obsługujących HTML5 pod adresem: