Menu główne

Myslovitz w Wytwórni

23-12-2013

Bilety (miejsca stojące): 40 z Kartą Klubu Wytwórnia lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi, 45 zł - bez

Zagrali setki koncertów, wystąpili na wielu znanych festiwalach m.in. Bizzare w Niemczech i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zdobyli też mnóstwo nagród – jedna z ważniejszych to MTV Europe Music Awards w kategorii Best Polish Act. 11 stycznia wystąpią na scenie Wytwórni i zaprezentują utwory z nowego krążka „1.577”. Przed Państwem – Myslovitz.

Zespół Myslovitz powstał w 1994 roku w Mysłowicach. Jego założycielami są Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski, Wojciech Powaga i Artur Rojek. W 1996 roku do składu dołączył Przemysław Myszor, gitarzysta i klawiszowiec. Ich płyta „Myslovitz” zachwyciła krytyków i została okrzyknięta debiutem roku. Jednak największą popularność uzyskał czwarty album zespołu - „Miłość w czasach popkultury“ z 1999 roku oraz pochodzący z niego utwór „Długość dźwięku samotności“. Kolejne wydawnictwa, m.in. „Korova Milky Bar“ i „Happiness Is Easy“, ugruntowały pozycję Myslovitz jako jednego z najciekawszych i najbardziej znanych zespołów w Polsce. Teledysk do piosenki „The Sound of Soulitude“ (angielskiej wersji „Długość dźwięku samotności“) został wyreżyserowany przez Janusza Kamińskiego – dwukrotnego laureata Oscara.

W 2012 roku Artur Rojek opuścił grupę. Nowym wokalistą został Michał Kowalonek, znany z zespołu Snowman. 3 grudnia 2012 miała miejsce premiera pierwszego utworu Myslovitz nagranego w nowym składzie - „Trzy sny o tym samym”. Utwór od razu pojawił się na najważniejszych listach przebojów w Polsce. Autorem teledysku do piosenki jest Maciej Twardowski, reżyser i operator.

W Wytwórni wystąpią: Michał Kowalonek - wokal, gitara, Wojciech (Wojtek) Powaga - gitara, Przemysław (Przemek) Myszor - gitara, klawisze, Jacek Kuderski - bas, Wojciech (Wojtek, „Lala”) Kuderski - perkusja

 

Informacje o biletach: 42 639 55 55 / bilety@wytwornia.pl / www.wytwornia.pl
Sprzedaż w Łodzi: Wytwórnia ul. Łąkowa 29 wejście B / pn — pt w godz. 9 — 17
oraz wszystkie punkty stacjonarne Ticketpro / lista dostępna na stronie
www.ticketpro.pl / Sprzedaż w Internecie: www.wytwornia.pl, www.ticketpro.pl

 


T: 42 639 55 01, www.wytwornia.pl