Menu główne

Maleńczuk w Wytwórni - Psychodancing

03-02-2014

Maciej Maleńczuk - Psychodancing

7 lutego 2014, godz. 20

Organizator: Wytwórnia

Bilety (miejsca siedzące nienumerowane): 70 zł, 60 zł z kartą Klubu Wytwórnia lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi

Pakiet specjalny za 250 zł:
- nocleg dla dwóch osób w hotelu DoubleTree by Hilton (bez śniadania) z 7 na 8 lutego,
- dwa bilety na koncert Macieja Maleńczuka i zespołu Psychodancing,
- 10% zniżki w Restauracji Four Colours, Golden Bar, SPA &Health Club.

„Psychodancing” to artystyczne „dziecko” jednego z najbardziej awangardowych i charyzmatycznych polskich artystów - Macieja Maleńczuka. Jest m.in. kontynuacją „Psychopopu”, płyty, którą artysta nagrał z zespołem Püdelsi.

Na scenie, obok Maleńczuka, występuje zespół Psychodancing w składzie: Maciej Muraszko - perkusja, Andrzej Laskowski - gitara basowa, Kuba Frydrych – gitara elektryczna oraz Grzegorz Stasiuk - electronic keyboard.

Program obejmuje nie tylko utwory Maleńczuka, ale także stare, sprawdzone, dobrze znane przeboje z repertuaru m.in. Bohdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johnny'ego Casha, Franka Sinatry. Wszystkie utwory, zarówno dawne piosenki Macieja Maleńczuka, jak i przeboje innych wykonawców, grane są w nowych aranżacjach.

„Psychodancing” to program i dla tych, którzy lubią i znają stare przeboje, takie jak: „Cicha woda”, „Wakacje z blondynką”, „Płonąca stodoła”, i dla tych, którym nazwiska ich twórców niewiele mówią, ale lubią dobrą zabawę. Jest to po prostu zestaw doskonałych piosenek w znakomitym wykonaniu.

Maciej Maleńczuk (właściwie Mirosław Maciej Maleńczuk) wokalista, instrumentalista, poeta autor tekstów i kompozytor; a ponadto aktor teatralny i filmowy, autor felietonów i powieści science-fiction. Swobodnie porusza się w wielu stylach muzycznych, jak: pop, rock, muzyka folk, muzyka country i pieśni religijne.