Menu główne

Informator VOD Nr 477

10-05-2024

Dora, Diego, Arnold, Team Umizoomi, Sanjay i Craig, Pełzaki i Wojownicze Żółwie Ninja to bohaterowie, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Zapraszamy do katalogu Free VOD - Nickelodeon, gdzie obejrzeć można przygody tych niezwykle popularnych bohaterów.

Koncerty Stingray Qello

Anatomia upadku

Tytuł oryginalny: Anatomie d'une chute

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
To jeden z najgłośniejszych filmów roku, zdobywca Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny i dwóch Złotych Globów, nagrodzony Złotą Palmą w Cannes. To mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „czy zabiła?” ogląda się jak pełną napięcia intrygę rodem z „Zaginionej dziewczyny” Davida Finchera. To coś więcej niż śledztwo w sprawie morderstwa: to niepokojąca podróż w sam środek burzliwej relacji w pozornie szczęśliwym małżeństwie. W roli głównej nominowana do Oscara fenomenalna Sandra Hüller („Jestem Twój").
Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który zajmuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie, na które szukamy odpowiedzi, brzmi: 'Czy to zrobiła?'.

Trup

Tytuł oryginalny: Dedeumaen

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Lee Man-jae nie ma szczęścia do interesów. Po kolejnym niepowodzeniu, próbując zdobyć pieniądze, wpada na pomysł sprzedania organów. Jednak od tego ratuje go strach, ale znajduje lepszy sposób na szybki zarobek - sprzedaje to, co ma najcenniejsze - swoje nazwisko. I tak robiąc za słupa, zarabia krocie, jednak wszystko to do czasu, kiedy zostaje oskarżony o defraudację. Od tej pory musi się ukrywać i obmyślić plan, jak odzyskać swoje dobre imię. 

Piroman

Tytuł oryginalny: Pyromanen

Kategoria: kryminał | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Dag jest synem komendanta ochotniczej straży pożarnej w niewielkiej miejscowości i od najmłodszych lat pomaga ojcu w pracy, który przekazał mu całą swoją wiedzę. Gdy kolejny pożar wstrząsa spokojną okolicą, nie ma wątpliwości, że nie jest to przypadkowe zaprószenie ognia, a celowe działanie.  Nikt jednak nie spodziewa się, że podpalaczem jest jeden z nich.

Reżyser filmu Erik Skjoldbjærg (serial „Okupowani") zaprosił do współpracy Tronda Nielssena („Synowie Norwegii"), Pera Frischa („Mortal"), Henrika Rafaelsena („Witajcie w Norwegii") i Agnes Kittelsen („Romans z uczniem").

Darkland 2

Tytuł oryginalny: Underverden II

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.

Reżyser Fenar Ahman powraca do swojego bohatera Zaida, którego losy opowiedział w części pierwszej „Darkland".
Zaid odsiaduje wyrok za zamordowanie trzech osób. W więzieniu ma dobre układy ze strażnikami, ma osobną celę, a jako że pracuje w bibliotece, może się swobodnie poruszać po blokach. Pewnego dnia otrzymuje propozycję nie do odrzucenia od służby bezpieczeństwa narodowego. Zaid przystąpi do gangu wyjątkowo okrutnego gangstera i pomoże zdobyć obciążające go dowody, a w zamian za to wyjdzie z więzienia i wreszcie spotka swego syna.

Gra zwana Morderstwo

Tytuł oryginalny: This Game’s Called Murder

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Nowoczesna, pełna czarnego humoru opowieść o chciwości, romansie i utraconej niewinności w oszalałym na punkcie konsumpcjonizmu, wyobcowanym społeczeństwie.

W roli głownej wystąpiła Vanessa Marano (znzna z seriali „Switched at Birth", „Żar młodości", „Kochane kłopoty"). W pozostałych rolach wystąpili Ron Perlman („Nie wszyscy święci", „Plan emerytalny", „Ucieczka więźnia 614") i Natasha Henstridge („Gatunek")

Jestem Bogiem

Tytuł oryginalny: Limitless

Kategoria: sci-fi | Biblioteka: Filmklub

Biblioteka: Filmklub.
Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie spodziewa się niczego. Zażycie specyfiku pozwala mu osiągnąć sukces, o jakim zawsze marzył. Po pewnym czasie oprócz euforii zaczynają mu towarzyszyć bóle głowy, omdlenia, utrata świadomości i niekontrolowane wybuchy przemocy…

W roli głownej wystąpił nominowany do dwunastu Oscarów Bradley Cooper („Narodziny gwiazdy", „Między wierszami", „Bij i wiej"). Towarzyszą mu laureat dwóch Oscarów Robert De Niro („Co kryje miłość", „Wojna z dziadkiem", „Red Lights", „Być jak Flynn"), Abbie Cornish („7 psychopatów", „Jaśniejsza od gwiazd") i Anna Friel („Londyński bulwar", „Kontrola absolutna", serial „Bitwa o ciężką wodę").

Tajniacy w akcji, odc. 1

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: CI Polsat

Biblioteka: Free VOD - CI Polsat.
Tajni agenci ATF i DEA przypominają sobie dwie zasady: nie oceniaj książki po okładce i zawsze bądź czujny. Nawet pomniejsi podejrzani mogą w każdej chwili rozpętać piekło – i nigdzie nie można czuć się przed nimi bezpiecznie.

Wszystkie kobiety Hitlera, odc. 1

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: History

Biblioteka: Free VOD – History.
Program pokazuje historię kobiet, które otaczały Hitlera od momentu jego dojścia do władzy oraz to, jak po wejściu w łaski dyktatora stawały się uosobieniem „aryjskiego ideału”.

NASA: kosmiczne innowacje: Centrum lotów

Tytuł oryginalny: Inside Nasa's Innovations

Kategoria: seria | Biblioteka: National Geographic

Biblioteka: Free VOD - National Geographic.
Poznajemy kulisy pracy czołowych wynalazców naszych czasów i sprawdzamy, w jaki sposób możemy pomóc NASA w odkrywaniu tajemnic wszechświata.

Grey's Anatomy: Chirurdzy 20, odc. 1

Kategoria: FX | Biblioteka: FX

Biblioteka: Free VOD - FX.

Serial śledzi losy zespołu lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial, którzy codziennie podejmują decyzje na granicy życia i śmierci. Szukają pocieszenia wśród siebie nawzajem, czasami znajdując coś więcej niż tylko przyjaźń. Wspólnie odkrywają, że ani medycyny – ani związków – nie da się zdefiniować zero-jedynkowo.
Meredith na nowo rozważa swoje plany. Stażyści znajdują się w trudnym położeniu po śmierci pacjenta. Simone i Lucas przechodzą prawdziwy test na oddziale ratunkowym. Richard zwierza się Bailey. Na jaw wychodzą dalsze losy Teddy'ego.

Kryminalne zagadki Mazur: Marzanna bogini śmierci

Kategoria: kryminał | Biblioteka: Romance TV

Biblioteka: Free VOD – Romance TV.
Zdaniem Viktorii Wex psychika to łatwe do wyjaśnienia procesy chemiczne. Ta wybitna technik kryminalistyki nie traktuje poważnie psychoanalitycznych prób uporania się z traumami, ani proroczych snów. Kiedy jednak spełnia się przepowiednia Lucji, piętnastoletniej półsieroty, i zostaje zamordowana jej terapeutka, Jolanta Wieczorek, Viktoria i Leon, wiejski policjant, mają do odgadnięcia bardzo trudną zagadkę. Nadchodzi wiosna, a to czyni śledztwo jeszcze bardziej tajemniczym. Przyszedł bowiem czas na święto pogańskiej bogini Marzanny, która karała niewierność, a sama została spalona. Viktoria nie wierzy w zjawiska nadnaturalne. Ma zaufanie wyłącznie do swoich kryminalistycznych umiejętności. Wpada na ślad przestępstwa, które ma związek z mitem o Marzannie.

Robert Kubica przed sezonem 2024, odc. 1

Kategoria: magazyn motoryzacyjny | Biblioteka: Motowizja

Biblioteka: Free VOD – Motowizja.
Na specjalnej konferencji prasowej Grupy ORLEN ogłoszono plany Roberta Kubicy na sezon 2024. O tym, a także trochę o przeszłości, polski kierowca porozmawiał w ekskluzywnym wywiadzie z Mikołajem Sokołem.

Straż ekipa 2, odc. 30

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Disney

Biblioteka: Free VOD – Disney.
To bajka osadzona w fantastycznym świecie pojazdów i ludzi, którzy razem żyją, pracują i się bawią. Głównymi bohaterami są chłopiec Bruno i wóz strażacki Fryg, a także ich zaufani przyjaciele. Ekipa dzieciaków pomaga mieszkańcom miasta w mniejszych i większych problemach. Nieważne czy chodzi o autko, które utknęło na gałęzi, o zaginione dalmatyńczyki, czy o zrobienie zapasów podczas przerwy w dostawie prądu – Straż Ekipa staje na wysokości zadania i dzięki współpracy niesie ratunek współobywatelom.

Linkin Park: Linkin Park - Road to Revolution

Kategoria: koncert | Biblioteka: Koncerty Stingray Qello

Biblioteka: Koncerty Stingray Qello.
Nagrany na żywo na stadionie Milton Keynes w Anglii, Road to Revolution przedstawia nagrodzony dwoma Grammy zespół rockowy Linkin Park w wybuchowym występie dla ponad 55 000 fanów, największej publiczności podczas 6-letniej trasy Revolution Project.

Roztańczona Angelina 4, odc. 19

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Jim Jam

Biblioteka: Free VOD - Jim Jam.
Roztańczona Angelina to mysz, która marzy o tym, by zostać baletnicą. Razem z przyjaciółmi tańczy i występuje w przedstawieniach.

The Killing of Kenneth Chamberlain

Kategoria: thriller | Biblioteka: Sundance TV

Biblioteka: Free VOD – Sundance.
Ostatnie godziny życia Kennetha Chamberlaina, Afroamerykanina, weterana wojennego, zabitego przez policjantów, którzy mieli sprawdzić, czy potrzebuje pomocy. Na faktach.

Zaginione złoto konfederatów, odc. 1

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: H2

Biblioteka: Free VOD – H2.
Marty Lagina spotyka się z badaczem Kevinem Dykstrą, który wierzy, że odnalazł drogę do złota konfederatów, spoczywającego jakoby na dnie jeziora Michigan.

Wywiad z wampirem, odc. 1

Kategoria: serial | Biblioteka: AMC

Biblioteka: Free VOD – AMC.
Kiedy Louis de Pointe du Lac spotyka wampira Lestata, jego życie całkowicie się zmienia.

Pas startowy

Kategoria: komedia | Biblioteka: FilmBox OD

Biblioteka: FilmBox OD.
Film inspirowany prawdziwą historią południowoamerykańskiego pilota, który w 1983 wylądował w pobliżu Mallow. Wbrew wszystkim przeciwnościom, mieszkańcy miasta zebrali się, by wybudować pas startowy, aby pilot mógł spokojnie wrócić do domu. Jest to też historia chłopca, o imieniu Paco, któremu brakuje ojca. Paco namawia mieszkańców, by wspólnymi siłami pomogli mężczyźnie znów wzbić się w powietrze.

Chicago P.D s. 11 odc. 9

Kategoria: serial | Biblioteka: 13 Ulica

Biblioteka: Free VOD – 13 ulica.
Torres bierze udział w operacji rozpracowania dilera narkotyków. Zespół robi wszystko, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

Ministerstwo Czasu s. 4 odc. 5

Kategoria: serial | Biblioteka: Sci-Fi

Biblioteka: Free VOD – Sci-Fi.
Zrozpaczony Pacino łamie protokół i cofa się w czasie, aby uratować Lolę. Carolina, jedyna, która o tym wie, stara się naprawić linię czasu.

Tylko o celebrytach s. 1 odc. 9

Kategoria: reality | Biblioteka: E!

Biblioteka: Free VOD – E!.
Najnowsze fakty i sensacyjne plotki na temat twoich ulubionych celebrytów.

,