Menu główne

DLA MIŁOŚNIKÓW GOTOWANIA i NIE TYLKO! ODKODOWUJEMY KUCHNIĘ+ AŻ DO 20 PAŹDZIERNIKA!
Kanał będzie dostępny w paśmie odkodowanym dla wszystkich Abonetów pakietów cyfrowych.
W wersji HD od pakietu Wygodnego, w wersji SD od pakietu Naziemnego.
 

Oglądaj KUCHNIĘ+ i wygraj w naszym konkursie udział w warsztatach kulinarnych z Tomkiem Jakubiakiem!

Jak powstaje kapusta kiszona z Charsznicy, sok z czarnego bzu, konfitury z zielonych pomidorów, kartacze czy bliny żmudzkie? Co niezwykłego mają w sobie kabanosy z Andrychowa i kamiennogórski ser pleśniowy? Tego wszystkiego dowiedzą się widzowie Kuchni+ z nowego programu z udziałem Tomka Jakubiaka. Sympatyczny prowadzący odkryje na nowo polskie produkty i zainspiruje się nimi przy tworzeniu ciekawych dań. Tym razem na wspólne gotowanie zaprosi on swoich widzów do niedużej, ale pełnej ciepła i bardzo klimatycznej kuchni. 

Biorąc udział w naszym konkursie macie niepowtarzalną okazję na osobiste spotkanie z mistrzem kuchni w specjalnie zorganizowanych warsztatach kulinarnych.
 

x
Pytania konkursowe
Jaki program emitowany na Kuchni+ lubisz najbardziej? Odpowiedź uzasadnij. Oceniamy kreatywność, max znaków 500.
Dane kontaktowe


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach związanych z konkursami Portalu Abonenta TOYA oraz przesyłanie mi informacji o konkursach i innej działalności Organizatora. Oświadczam, że dane zamieszczone przeze mnie dobrowolnie są prawdziwe. Oświadczam, iż zostałem pouczony, iż przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz prawo do ich poprawiania.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić wszystkie pola formularza.
Wyślij
Anuluj
Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA