Menu główne

Weź udział w konkursie i wygraj iPada mini! 

20 marca na kanale AMC widzowie będą mogli obejrzeć premierę drugiego sezonu Krainy Bezprawia. Serial przenosi widza do postapokaliptycznej Krainy Bezprawia, gdzie rządzą pieniądze i wpływy, a strach i posłuszeństwo nierozerwalnie łączą się z brutalnością i brakiem skrupułów bezwzględnych baronów. Kraina Bezprawia to niewątpliwie jedna z najlepszych produkcji na świecie. Mordercze treningi aktorów i ekipy produkcyjnej przyczyniły się do stworzenia niezwykłego pokazu sztuki walki, który można podziwiać w każdy poniedziałek o 21.00 na kanale AMC.

Z okazji premiery drugiego sezonu Krainy Bezprawia wspólnie z AMC przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać iPada mini i power banki. Wystarczy, że odpowiecie na dwa pytania.

x
Pytania konkursowe
W którą postać z Krainy Bezprawia chciałbyś się wcielić i dlaczego?
O której godzinie na kanale AMC, w poniedziałki można oglądać Krainę Bezprawia?
Dane kontaktowe


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach związanych z konkursami Portalu Abonenta TOYA oraz przesyłanie mi informacji o konkursach i innej działalności Organizatora. Oświadczam, że dane zamieszczone przeze mnie dobrowolnie są prawdziwe. Oświadczam, iż zostałem pouczony, iż przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz prawo do ich poprawiania.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić wszystkie pola formularza.
Wyślij
Anuluj
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.