Menu główne

TOYA i FilmBox Premium HD to gwarancja dobrej rozrywki, a kiedy do tej dwójki dorzucicie "Rózową Panterę", to macie zapewnioną najlepszą zabawę i masę śmiechu. W niedzielę 26 czerwca o godz 18:05, klasyka komedii w najlepszym wydaniu, a w rolach głównych Steve Martin, Kevin Kline i Jean Reno. 

Dla miłośników dobrych komedii i najlepszych kanałów filmowych, mamy konkurs, w którym obsypujemy najfajniejszymi nagrodami. Głośniki, słuchawki i inne gadżety, mogą być Wasze, zatem do dzieła!!

Nie masz pakietu FilmBox? Zamów.

 

x
Pytania konkursowe
Wyobraź sobie, że do głębokiej studni, pełnej lodowatej wody, wpada legendarny diament “Różowa Pantera”, a inspektor Clouseau musi go stamtąd wydobyć. Napisz, w jaki sposób by to zrobił? Oceniamy kreatywność i poczucie humoru.
Dane kontaktowe


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach związanych z konkursami Portalu Abonenta TOYA oraz przesyłanie mi informacji o konkursach i innej działalności Organizatora. Oświadczam, że dane zamieszczone przeze mnie dobrowolnie są prawdziwe. Oświadczam, iż zostałem pouczony, iż przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz prawo do ich poprawiania.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić wszystkie pola formularza.
Wyślij
Anuluj