Menu główne


Od 2 sierpnia nowy miniserial „Drwale” w National Geographic (kanał nr 340). Serial oparty na bestsellerowej powieści Annie Proulx podbije Wasze sreca. 

„Drwale” to wysokobudżetowa produkcja National Geographic o charakterze fikcji historycznej. To historia pierwotnego instynktu przetrwania i dążenia do zbudowania cywilizacji w miejscu niekończącego się lasu. Osadnicy, którzy przybyli szukać fortuny w rozległym i bezlitosnym Nowym Świecie - chłopi pozbawieni majątku, dzieci ulicy, bezlitośni kupcy i młode kobiety gotowe poświęcić swoje panieństwo za ziemię i bogactwo - spotykają się z brutalnym obrazem rzeczywistości świata ze swoich marzeń, gdy próbują stworzyć tu miejsce dla siebie.
Na ekranach zobaczymy m.in. nominowanego do Złotego Globu za rolę w serialu "Fargo" Davida Thewlisa oraz laureatkę Oscara Marcię Gay Harden. 

Śledźcie losy bohaterów, zainspirujcie się ich historiami i wygrajcie w naszym konkursie! Książki "Drwale", tablet SAMSUNG Galaxy oraz inne nagrody czekają na Was!
 

 

x
Pytania konkursowe
Kto jest autorem książki „Drwale”, której adaptację możemy oglądać na kanale National Geographic?
Gdybyś mógł/mogła jeszcze raz wybrać swoją drogę życiową, jaka by ona była?
Dane kontaktowe


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach związanych z konkursami Portalu Abonenta TOYA oraz przesyłanie mi informacji o konkursach i innej działalności Organizatora. Oświadczam, że dane zamieszczone przeze mnie dobrowolnie są prawdziwe. Oświadczam, iż zostałem pouczony, iż przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz prawo do ich poprawiania.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić wszystkie pola formularza.
Wyślij
Anuluj
Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA