Menu główne

U nas już czuć Świąteczną atmosferę, a że dziś Mikołjki, to mamy dla Was konkurs MiniMini+ ! Do wygrania zabawki, gry, płyty i bilety do kina na film "Grinch". Bawcie się razem z nami z Myszką w Paski. 
 

Jak narysować rybkę, kota, choinkę, zamek czy rakietę? Podpowie Wam Myszka w Paski!
"Rysuj z Myszką w Paski" to kolejna część animowanego programu edukacyjnego MiniMini+. W każdym odcinku sympatyczna Myszka w Paski podpowie przedszkolakom, jak za pomocą prostych kształtów i figur geometrycznych stworzyć swoje małe dzieło sztuki. Celem programu jest nauka, rozwijanie wyobraźni, talentów i twórczego myślenia u dzieci poprzez kreatywną zabawę.
Myszka w Paski zaprasza wszystkich małych widzów w wieku od 3 do 6 lat do udziału we wspólnej zabawie w rysowanie!

 
 

x
Pytania konkursowe
W jakim pakiecie w TOYA jest kanał MiniMini+?
Oglądajcie z dziećmi bajkę „Rysuj z Myszką w Paski”, rysujcie razem obrazki, których Myszka uczyła dzieci i napiszcie, który z rysunków był dla Was najlepszą zabawą i dlaczego? 
Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.
Dane kontaktowe


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach związanych z konkursami Portalu Abonenta TOYA oraz przesyłanie mi informacji o konkursach i innej działalności Organizatora. Oświadczam, że dane zamieszczone przeze mnie dobrowolnie są prawdziwe. Oświadczam, iż zostałem pouczony, iż przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz prawo do ich poprawiania.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić wszystkie pola formularza.
Wyślij
Anuluj
Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA