Menu główne


RYAN MURPHY SZYKUJE PRAWDZIWE TRZĘSIENIE ZIEMI! 
DRUGI SEZON 9-1-1 POWRACA NA FOX!
Oglądajcie w TOYA na kanale 141 (SD) i 145 (HD)

Pierwszy sezon produkcji Ryana Murphy’ego (American Horror Story, American Crime Story, Konflikt: Betty i Joan czy Glee) spotkał się ze sporym entuzjazmem. Bazująca na prawdziwych wydarzeniach produkcja okazała się prawdziwym hitem wśród seriali. Twórca serialu - Ryan Murphy nie obniża poprzeczki, tylko ją podnosi bardzo wysoko, szykując dla widzów prawdziwą bombę, a właściwie potężne trzęsienie ziemi, które nawiedzi Los Angeles! Jak to bywa w takich przypadkach nikt nie spodziewa się tragedii, a producenci powoli budują napięcie przed nadchodzącym kataklizmem, wysyłając bohaterów do kolejnych wstrząsających incydentów. Kiedy w końcu ziemia zaczyna drżeć służby ratownicze ruszają na pomoc. Jedni ruszają do rozpadającego się wielopiętrowego hotelu, inni starają się uratować ludzi z wraków aut, które zostały uwięzione pod zawalonym wiaduktem. A co dzieje się w dyspozytorni?
Do niezłomnych ratowników w tym sezonie dołączy nowa postać - Jennifer Love Hewitt (Zaklinacz dusz, Lista klientów), która wcieli się w rolę Maddie, nowej dyspozytorki. Młoda kobieta jest siostrą Bucka (Oliver Stark) i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil Maddie zostanie wrzucona na głęboką wodę!
Oprócz Hewitt, na ekranie pojawi się jeszcze jedna nowa twarz. W rolę przystojnego strażaka, Eddiego Diaza wcieli się Ryan Guzman (Słodkie kłamstewka). 
Premiera 2. sezonu 9-1-1 już we wtorek 6 listopada o godz. 22:00 tylko na FOX!


KONKURS!!!!
Dla miłośników mocnych wrażeń i serialu 9-1-1 do wygrania prawdziwe policyjne latarki! 

x
Pytania konkursowe
Podaj nazwę kanału, na którym emitowane są w TOYA premierowe odcinki serialu 9-1-1
Jakie zdarzenia z Twojego regionu nadawałyby się do scenariusza serialu o służbach ratowniczych 9-1-1?
Dane kontaktowe


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach związanych z konkursami Portalu Abonenta TOYA oraz przesyłanie mi informacji o konkursach i innej działalności Organizatora. Oświadczam, że dane zamieszczone przeze mnie dobrowolnie są prawdziwe. Oświadczam, iż zostałem pouczony, iż przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz prawo do ich poprawiania.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić wszystkie pola formularza.
Wyślij
Anuluj
Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA