Menu główne

Informator VOD Nr 469

15-03-2024

Zapraszamy do katalogu More Discovery, w którym pojawiły się nowe seriale, a wśród nich serie „Salon sukien ślubnych” oraz „Wiza na miłość”.

Koncerty Stingray Qello

Ferrari

Kategoria: dramat | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Zmieniony nie do poznania Adam Driver („Słowo na M.”, „Don Gilliam i olbrzymy”, „Złaknieni”, serial „Dziewczyny”) jako wielki Enzo Ferrari, piękna Penélope Cruz („Bezmiar”, „Boscy”, „WASP. Sieć szpiegów”, „Mama”) w roli jego żony w nowym filmie Michaela Manna - czterokrotnie nominowanego do Oscara twórcy hitów „Gorączka”, „Aviator” i „Ostatni Mohikanin”, który tym razem przenosi na ekran pasjonującą historię jednej z największych postaci w historii motoryzacji.
Były kierowca rajdowy Enzo Ferrari jest w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą stoi u progu bankructwa. Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. W tej sytuacji Enzo decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Liczącym ponad 1500 kilometrów rajdzie przez całe Włochy, znanym jako Mille Miglia. Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy. Przegrana oznacza stratę wszystkiego.
W pozostałych rolach wystąpili: Patrick Dempsey („Chirurdzy”, „Dziennik Bridget Jones 3", „Dziewczyna z Alabamy") oraz Shailene Woodley („Podrabiani zakochani”, „Coś się kończy, coś zaczyna", „Śnieżny ptak", „Snowden").

Wesele na święta

Tytuł oryginalny: Yuletide the Knot

Kategoria: komedia romantyczna | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Rachel, ceniona organizatorka wesel, bierze zlecenie przygotowania bożonarodzeniowego ślubu, aby uciec od rodzinnych problemów. Szybko okazuje się, że jest to jej najtrudniejsze wyzwanie, gdyż w cały proces zaangażowany jest jej były. Wkrótce emocje zaczynają brać górę i nawet jej chłodny profesjonalizm jest bezradny w starciu z prawdziwą miłością i świąteczną atmosferą.

Superagent

Tytuł oryginalny: 3 jours max/Only 3 Days Left

Kategoria: komedia | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Niezdarny policjant i zmora całego wydziału – Rayane (Tarek Boudali), odkrywa, że jego babcia, uczestniczka przebojowego reality show, została porwana przez meksykański kartel narkotykowy. Aby wyrwać staruszkę z rąk gangsterów, Rayane i jego ekipa będą musieli dostarczyć bandziorom warte fortunę kamienie szlachetne. A nie będzie to łatwe, bo drogocenne klejnoty znajdują się w niedostępnych miejscach w Abu Zabi i Meksyku, w rękach najgorszych typów spod ciemnej gwiazdy. Wszystko komplikuje też presja czasu, bo na wykonanie swojego zadania dzielni stróże prawa mają nie więcej niż trzy dni!
Twórcy uwielbianych w całej Europie francuskich hitów „Alibi.com” i „Wszystko zostanie w rodzinie” przedstawiają zwariowaną komedię akcji o grupie policyjnych asów na tropie międzynarodowej afery diamentowej. „Superagent” to nakręcony w oszałamiających lokacjach trzech kontynentów, porywający festiwal śmiechu i atrakcji, czerpiący garściami z największych hitów kinowych ostatnich lat.

W filmie, poza Tarekiem Boudali, wystąpili: Philippe Lacheau („Wszystko zostanie w rodzinie 1/2", „Tour de France"), Julien Arruti („Alibi.com 2", „Mąż, czy nie mąż?"), Rossy de Palma („Apaches: gang z Paryża", „Tęsknię za Tobą", „Madame", „Tajemnice Saint-Tropez") oraz Michèle Laroque („Tenor", „Ratunku, dzieciaki wracają!").

Wstrząsy

Tytuł oryginalny: Konkeuriteu yutopia

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Dochodzi do potężnego trzęsienia ziemi, które zrównało z ziemią całe centrum Seulu. W nienaruszony stanie pozostał tylko jeden apartamentowiec. Ci, którym udało się przeżyć, zaczynają schodzić się do budynku i tam koczować, ukrywając się przed mrozem. Gdy po pewnym czasie zapasy zaczynają się kurczyć, a awantury i bijatyki wywołane przez przybyszów stają się coraz częstsze – mieszkańcy postanawiają zorganizować się, by opanować kryzys.

W filmie wystąpili: Park Seo-joon („Boska furia") i Lee Byung-hun („Siedmiu wspaniałych").

Dzikość

Tytuł oryginalny: The Wild

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Bokser wychodzi z więzienia po odbyciu ośmioletniej kary za zabicie przeciwnika podczas walki. Chce trzymać się z dala od kłopotów, jednak pojawia się stary przyjaciel, który wręcz je przyciąga. Obaj zostają wplątani w morderczy spisek.

W głownej roli wystąpił Park Sung-woong („Facet z zasadami").

Chabak - noc morderstwa i romansu

Tytuł oryginalny: Chabak - Night of Murder and Romance

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.

To miała być wspaniały weekend w górach. Tak młode małżeństwo chciało świętować swoją pierwszą rocznicę. Niestety pod pozorem szczęśliwego związku oboje skrywają tajemnice - ona romans z kuzynem, a on to, że o wszystkim wie. Pierwsza noc zamienia się w krwawy koszmar, gdy pojawia się zamaskowany psychopata. Kim jest? Czego chce? Dlaczego wybrał właśnie ich? Kto go wynajął? Do świtu żadne z tych pytań nie pozostanie bez odpowiedzi.

Chata

Tytuł oryginalny: The Shack

Kategoria: dramat | Biblioteka: Filmklub

Biblioteka: Filmklub.
Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem, pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

Reżyser filmu Stuart Hazeldine („Egzamin"), do wspólpracy na planie zaprosił: Sama Worthingtona („Zeszłej nocy", „Cake"), Octavię Spencer („Snowpiercer: Arka przyszłości", „Wspaniała Gilly", „Nasz Jake") oraz Radhę Mitchell („Swingujące wakacje").

Stróże zła: przestępcy w mundurze, odc. 1

Tytuł oryginalny: Cops Gone Bad With Will Mellor

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: CI Polsat

Biblioteka: Free VOD - CI Polsat.
David Carrik to jeden z najgorszych przestępców seksualnych w historii Wielkiej Brytanii. Na dodatek, swoją trwającą ponad dwie dekady kampanię gwałcenia, torturowania i poniżania kobiet prowadził, służąc jako policjant w Londynie.

Tajemnice skute lodem 3, odc. 10

Tytuł oryginalny: Secrets In The Ice

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: History

Biblioteka: Free VOD – History.
Na dnie Morza Norweskiego zostaje znaleziony gigantyczny statek. W kanadyjskiej części Arktyki badacze znajdują prastare, przypominające gada stworzenie nieznane nauce. W Szkocji, archeologowie badają tajemniczy rów w kształcie ósemki.

Sydney: lotnisko pod kontrolą: Podejrzany wyciek

Tytuł oryginalny: Inside Sydney Airport

Kategoria: seria | Biblioteka: National Geographic

Biblioteka: Free VOD - National Geographic.
W Sydney ląduje samolot z podejrzanym wyciekiem w ładowni. Personel naziemny, który miał kontakt z substancją, musi się poddać kwarantannie.
Przedstawiamy kulisy funkcjonowania jednego z najruchliwszych portów lotniczych na półkuli południowej i największego w Australii.

GT World Challenge Europe 2023, odc. 10

Kategoria: magazyn motoryzacyjny | Biblioteka: Motowizja

Biblioteka: Free VOD – Motowizja.
Wyjątkowo na koniec sezonu zespoły GT World Challenge Europe udały się nad Morze Północne. Rywalizacja sprinterska w 2023 roku zakończyła się w holenderskim Zandvoort.

Hailey w akcji!, odc. 1

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Disney

Biblioteka: Free VOD – Disney.
Kiedy Hailey dowiaduje się, że ukończenie wszystkich zadań z jej Listy Rzeczy, Które Na Pewno Zrobi pomoże uratować świat, postanawia rozpocząć od punktu #239 - Zaliczyć każdą atrakcję w wesołym miasteczku.

Tom Petty and The Heartbreakers: Live at Soundstage

Kategoria: koncert | Biblioteka: Koncerty Stingray Qello

Biblioteka: Koncerty Stingray Qello.
Nakręcony na żywo z Vic Theatre, Chicago, Illinois, USA w kwietniu 2003 roku dla dokumentalnego serialu telewizyjnego „Soundstage”.

Inga Lindström: Przystanek Söderholm

Tytuł oryginalny: Inga Lindström: Ausgerechnet Söderholm

Kategoria: obyczajowy | Biblioteka: Romance TV

Biblioteka: Free VOD – Romance TV.
Alma jest początkującą lekarką i chciałaby pracować jako chirurg na szpitalnym SORze. Ale jej szef prof. Hendlund uzależnia awans od spełnienia przez nią pewnego warunku - Alma ma pomóc lekarzom w wiejskiej przychodni zdrowia. Po przyjeździe na wieś Alma poznaje aptekarza Leo, który jest w stałym związku. Jednak w miarę upływu czasu Alma i Leo stają się sobie coraz bliżsi. To, co początkowo wydawało się przeszkodą w karierze, staje się dla Almy podróżą w głąb samej siebie.

Bob Budowniczy, odc. 37

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Jim Jam

Biblioteka: Free VOD - Jim Jam.
Opowieść o Bobie Budowniczym i jego przyjaciołach: maszynach budowlanych, którzy współpracują i rozwiązują razem problemy, a my poznajemy moc pozytywnego myślenia i wspólnej pracy.

Zakłamani, chciwi łajdacy

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: Sundance TV

Biblioteka: Free VOD – Sundance.
Dokument ukazujący przyczyny, dla których działania stopujące zmiany klimatu napotykają na opór mimo panującej w środowisku naukowym zgody, że świat stoi na krawędzi katastrofy.

Przekręt 2, odc. 9

Kategoria: serial | Biblioteka: AMC

Biblioteka: Free VOD – AMC.
Gang spotyka się w bezpiecznym domu, ale konflikt między Albertem, Ines i burmistrzem wciąż nie jest rozwiązany. Dochodzi do ostatecznej potyczki z siłami burmistrza.

Miłość w Indiach

Kategoria: komedia | Biblioteka: FilmBox OD

Biblioteka: FilmBox OD.
Anna, młoda adwokatka z Paryża, planuje swój ślub z Francoisem w Dżajpur w Indiach. Narzeczony jedzie na miejsce pierwszy, a Anna i jej siostra Betty mają do niego wkrótce dołączyć. Jednak ich podróż nie przebiega zgodnie z planem. Anna gubi urnę z prochami matki Francoisa, którą miała dowieźć na miejsce uroczystości. Przyszła panna młoda, bardzo przejęta stratą, postanawia na własną rękę odnaleźć urnę. Jej przewodnikiem po egzotycznym, obcym kraju zostaje Ravi. Anna i jej nowy znajomy mają trzy dni, by odzyskać urnę i dotrzeć na wesele. Jednak kolejne wydarzenia sprawią, że sprawy skomplikują się jeszcze bardziej i ślub stanie pod znakiem zapytania.

Chicago P.D. s. 11 odc. 1

Kategoria: serial | Biblioteka: 13 ulica

Biblioteka: Free VOD – 13 ulica.
Odcinek 1. Przypisana do obserwacji tajnej jednostki kryzysowej Upton popada w konflikt z psychologiem w kwestii podejścia do pracy policji.

Ministerstwo Czasu s. 3 odc. 10

Kategoria: serial | Biblioteka: Sci-Fi

Biblioteka: Free VOD – Sci-Fi.
Uchodźcy czasu. Ministerstwo musi działać na trzech różnych frontach czasoprzestrzeni, w tym załagodzić kryzys na dworze Filipa III i uratować Simona Bolivara.

,