Menu główne

Informator VOD Nr 464

09-02-2024

Zapraszamy do serwisy Koncerty Stingray Qello – ostatni dzwonek, gdzie znajdują się koncerty, które w przyszłym tygodniu zostaną zastąpione nowościami. To już ostatnia szansa by zobaczyć koncert „Hell’s Highway" AC/DC, „Corazon: Live From Mexico” Carlosa Santany, „Live in Verona” Deep Purple, „Live in Atlanta” Destiny’s Child, „Live From The O2 Arena London” Guns N’Roses oraz „Live at Hyde Park” Roda Stewarta. A już w przyszłym tygodniu pojawią się Billy Talent, Tom Petty and The Heartbreaker, Sarah Brightman, Robert Plant, 2Cellos, Megan Thee Stallion i Andrea Bocelli.

Koncerty Stingray Qello

Porwany

Tytuł oryginalny: Rapito

Kategoria: dramat | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Rok 1858, żydowska dzielnica Bolonii. Pod osłoną nocy Gwardia Papieska wdziera się do domu rodziny Mortarów. Na rozkaz kardynała mają zabrać Edgarda, ich siedmioletniego syna i wysłać do Rzymu. Dziecko zostało w tajemnicy ochrzczone przez swoją opiekunkę, a prawo papieskie jest nieubłagane: musi otrzymać katolickie wychowanie. Zrozpaczeni rodzice Edgarda zrobią wszystko, żeby odzyskać syna. Podejmują walkę, która szybko nabiera wymiaru politycznego. Jednak Kościół i papież nie zgadzają się na zwrot dziecka, chcąc umocnić swoją coraz bardziej słabnącą władzę…
Reżyserem filmu jest Marco Bellocchio twórca „Pięści w kieszeniach”, „Henryk IV”.

Terapia z kłopotami

Tytuł oryginalny: Bad Therapy

Kategoria: komediodramat | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Doradczyni małżeńska Judy Small musi zmagać się z wyjątkowo kłopotliwymi klientami, którzy w ciągu godziny obarczają ją kłopotami z całego swojego życia.
W rolach głównych wystąpili: Rob Corddry („Muppety: Poza prawem”, serial „Gracze”) i Alicia Silverstone („Siostra pana młodego”, „Wampirzyce”).

Gotowi do walki

Tytuł oryginalny: Come Out Fighting

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej. Specjalny oddział żołnierzy armii amerykańskiej zostaje wysłany na misję prowadzoną w niezwykle niebezpiecznej okolicy, aby odnaleźć zaginionego dowódcę.
W filmie wstąpili: Kellan Lutz („Osiris Child”, „Zbrodnie przeszłości”), Hiram A. Murray („Operacja Wilk morski”), Dolph Lundgren (seria „Niezniszczalni”, „90 minut do śmierci”), Tyrese Gibson („Niebezpieczny”, „Liga nietykalnych”) i Michael Jai White („Echo śmierci”, „Mroczny rycerz”).

Kto ich zaprosił

Tytuł oryginalny: Who Invited Them

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Adam i Margo właśnie wprowadzili się do pięknego domu na przedmieściach. By to uczcić – urządzają niewielkie przyjęcie dla najbliższych przyjaciół. Gdy przyjęcie dobiega końca, małżeństwo podsumowując mijający wieczór – dochodzą do wniosku, że wśród gości była para, której nie znali. Ku ich zdziwieniu – okazuje się, że para jeszcze nie opuściła ich domu. Gdy Adam żąda wyjaśnień, nieznajomi przedstawiają się, jako ich nowi sąsiedzi i wpraszają na kolejnego drinka. Gdy ilość alkoholu zaczyna rosnąć, atmosfera zaczyna się zagęszczać.

Kalejdoskop

Tytuł oryginalny: Kaleidoscope

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Carl niedawno wyszedł na wolność z więzienia. Cichy i spokojny mężczyzna chce ułożyć sobie życie na nowo, może nawet znaleźć partnerkę. Niestety bardzo skomplikowane relacje z dominującą i trudną we współżyciu matką, niweczą cały jego trud.
Film w reżyserii Ruperta Jonesa, który w roli głównej obsadził swojego brata Toby’ego Jonesa („Szalony świat Ludwika Waina", „Pierwsza krowa", „Naga Normandia", „Pentameron", „Zoo").

Wieczna zima

Tytuł oryginalny: Örök tél

Kategoria: dramat | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.

Trwa II wojna. Radzieccy żołnierze wkraczają na Węgry, skąd zabierają wszystkie młode kobiety, które napotkają. Wywożą je do obozów pracy, gdzie w nieludzkich warunkach mają pracować w kopalniach węgla. Jedną z takich kobiet jest Irén, W obozie poznaje Rajmunda, który uczy ją jak przetrwać. Trudne warunki i wspólna walka o przetrwanie w obozie – zbliżają ich do siebie. 

Szarańcza

Kategoria: kryminał | Biblioteka: Filmklub

Biblioteka: Filmklub.
Przedsiębiorca działający w branży technologii - Ryan Black (BEN GEURENS) - wraca na pogrzeb ojca do swojego rodzinnego miasta na pustyni, które przeżyło górniczy boom. Niechętnie spotyka się ze swoim bratem, byłym oszustem. Jednak kiedy bracia zostają wplątani w oszustwo i wymuszenie pieniędzy przez zdesperowanych lokalnych bandytów, Ryan jest zmuszony zastosować ekstremalne środki, odsłaniając mroczne oblicze sennego górniczego miasteczka.

Najbardziej szokujące przypadki sądowe 5, odc. 30

Tytuł oryginalny: Court Cam

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: CI Polsat

Biblioteka: Free VOD - CI Polsat.
W tym odcinku zobaczymy kilka szokujących momentów rozpraw sądowych. Rodzina ofiary pijanego kierowcy wybucha na oskarżonego. Niepokorny obywatel kłóci się z sądem. Ofiara gwałtu zostaje przepytana przez sprawcę podczas procesu.

Trójkąt Bermudzki: Przeklęte wody 2, odc. 2

Tytuł oryginalny: Bermuda Triangle Into Cursed Waters

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: History

Biblioteka: Free VOD – History.
Zespół wyrusza zbadać sprawę zaginięcia dwóch okrętów transportowych. Nurkowie badają głębie, a reszta idzie po śladach, które prowadzą ich od fali przypływu do niemieckiego U-Bota, a wreszcie ku jednemu z jej największych odkryć.

Europa z powietrza 2: Zima

Tytuł oryginalny: Europe from Above

Kategoria: seria | Biblioteka: National Geographic Channel

Biblioteka: Free VOD - National Geographic.
Magia zamarzniętego morza w Finlandii, psie zaprzęgi w Norwegii i najbardziej stroma kolejka linowa na świecie - europejska zima jest przepiękna!
Przedstawiamy najsłynniejsze zabytki Europy z lotu ptaka. A także tradycje i innowacje w różnych krainach oraz osiągnięcia dawnych inżynierów.

Will Trent, odc. 13

Kategoria: serial | Biblioteka: FX

Biblioteka: FX.
Zaginął agent policji z Atlanty i Will bada miejsce zdarzenia, znajdując sekretną wiadomość, która pozwala mu podjąć dochodzenie. Gdy chodzi o pytania dotyczące jego dzieciństwa, Will uświadamia sobie, że odpowiedzi miał cały czas w zasięgu ręki.

Hankook 24H Series 2023, odc. 6

Kategoria: magazyn motoryzacyjny | Biblioteka: Motowizja

Biblioteka: Free VOD – Motowizja.
Europejska część sezonu 24H Series zakończyła się pod Barceloną. Trofeo Fermí Vélez o długości dwudziestu czterech godzin to najdłużej się odbywający wyścig w ramach cyklu.

Myszka Miki: Frajdomek 2, odc. 51

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Disney

Biblioteka: Free VOD – Disney.
W drugim sezonie serialu „Myszka Miki: Frajdomek” Miki, Minnie i ich przyjaciele, Daisy, Donald i Goofy, zdobywają Schodami Do Czegokolwiek we Frajdomku kolejne fantastyczne światy pełne przygód i wyobraźni!

Take That: Odyssey - Greatest Hits Live

Kategoria: koncert | Biblioteka: Koncerty Stingray Qello

Biblioteka: Koncerty Stingray Qello.

Świętując 30 niesamowitych lat w muzyce, trasa koncertowa Take That’s Greatest Hits Live Tour z 2019 roku stanowi odpowiednią kulminację drugiego rozdziału ich zdumiewającego życia w popie.

Inga Lindström: Zakochana w szefie

Tytuł oryginalny: Inga Lindström: Verliebt in meinen Chef

Kategoria: obyczajowy | Biblioteka: Romance TV

Biblioteka: Free VOD – Romence TV.
Anna, pracownica domu aukcyjnego, od dawna kocha się w swoim szefie, Svenie. On jednak nie myśli o takim związku. W Annie widzi tylko swoją idealną asystentkę. Kiedy Sven próbuje się umówić na kolejną randkę, Anna postanawia mu pomóc. Poznaje go ze swoją przyjaciółką, Sophie. Sophie - w przeciwieństwie do Anny - jest szczęśliwa. W tym samym czasie zaostrzają się relacje pedantycznego ojca Anny, Carla, z jego sąsiadką, lekkomyślną Lottą. Jego pedantyczność zderza się z jej uroczym, otaczającym ją chaosem. On tego nie cierpi, ona - kocha. Ich słowne utarczki doprowadzają w końcu do brzemiennego w skutki wydarzenia.

Tomek i Przyjaciele 19, odc. 16

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Jim Jam

Biblioteka: Free VOD - Jim Jam.
Dzięki przygodom Tomka i jego przyjaciół dzieci dowiadują się jak ważna jest przyjaźń, uczciwość, umiejętność pracy w zespole - no, i co to znaczy być Naprawdę Użytecznym Parowozem.

Przekręt 2, odc. 5

Tytuł oryginalny: Snatch

Kategoria: serial | Biblioteka: EAMC

Biblioteka: Free VOD – AMC.
Vic wyrusza na brawurową misję, Lily odzyskuje trochę niezależności u boku Amerykanina. Albert zdobywa tajne informacje, dzięki którym gang być może uwolni się od burmistrza.

Kochankowie i dyktator

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: Sundance TV

Biblioteka: Free VOD – Sundance.
Dokument przedstawiający niezwykłą historię południowokoreańskiego filmowca Shina Sang-oka i aktorki Choi Eun-hee, porwanych przez ludzi Kim Dzong Ila.

Fraud Squad 2, odc. 7

Kategoria: reality | Biblioteka: CBS Reality

Biblioteka: Free VOD – CBS Reality.
Pielęgniarka oszukuje publiczną służbę zdrowia na tysiące funtów. Szef firmy recyklingowej kradnie dwa miliony funtów z publicznej kasy.

Kafejka miłości

Kategoria: romans | Biblioteka: CBS Europa

Biblioteka: CBS Europa.
Trina jest właścicielką kawiarni uznawanej za najlepsze miejsce na oświadczyny. Niestety, gdy dziewczyna znanego komika odrzuca jego propozycję, kawiarnia zaczyna tracić klientów...

Tajemnica grobowca Kleopatry, odc. 1

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: Viasat History

Biblioteka: Free VOD – Viasat History.
Życie i śmierć Kleopatry owiane są tajemnicą; odkrycie miejsca ostatniego spoczynku tej legendarnej królowej Egiptu może rzucić nowe światło na jej życie osobiste i polityczne.

Pory roku w ducktv – Zima, odc. 3

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Duck TV

Biblioteka: Free VOD – Duck TV.
Specjalne odcinki związane z czterema porami roku, przestawiające zmiany zachodzące w przyrodzie i wiążące się z nimi czynności i działania. Bajeczki uczą dzieci o cyklach przyrody i zmieniającej się pogodzi.