Menu główne

Informator VOD Nr 453

24-11-2023

Zapraszamy do serwisu Koncerty Stingray Qello – Ostatni dzwonek, w którym zamieszczone zostały występy takich gwiazd jak: Michael Bublé, Elton John, Carrie Underwood, Rihanna, The Moody Blues, Black Sabbath,  które z kolei zostaną już w przyszłym tygodniu zastąpione nowymi koncertami, wśród których znajdą się koncerty przybliżające atmosferę nadchodzących świąt.

Koncerty Stingray Qello

Odejdź!

Tytuł oryginalny: Leave

Kategoria: horror | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Pewnej deszczowej nocy na cmentarzu w Stanach Zjednoczonych policjant znajduje porzucone niemowlę. Dziewczynka jest owinięta w kocyk z satanistycznymi symbolami, a na szyi ma zawieszony wilczy krzyż. Przy dziecku nie pozostawiono żadnej wiadomości. 20 lat później dorosła już Hunter musi rozwiązać tajemnicę swojego porzucenia i tożsamości biologicznych rodziców. Testy genetyczne, kocyk oraz wilczy krzyż to tropy prowadzące do Norwegii. Hunter jest coraz bliżej odkrycia przerażającej prawdy, jednak pojawiająca się w jej wizjach mroczna postać ostrzega ją: Odejdź!
W roli głównej wystąpiła Alicia von Rittberg („Niezłomni”, „Furia”). W pozostałych zobaczyć można: Hermana Tømmeraasa (serial „Skam”), Ellen Dorrit Petersen („Niewiniątka”, „Thelma”).

Interes życia

Tytuł oryginalny: The Kill Room

Kategoria: komedia | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Grupa groźnych przestępców poszukująca sposobu na pranie brudnych pieniędzy wpada na pomysł jak zamienić swój biznes w prawdziwe dzieło sztuki. Jako przykrywkę dla swoich nielegalnych interesów wybierają znaną galerię prowadzoną przez charyzmatyczną Patrice. Wszystko jednak wymyka się spod kontroli, gdy udawane dzieła sztuki okazują się prawdziwą sensacją, a ich autor-zabójca staje się sławny.
W roli Reggiego wystąpił Joe Manganiello („Nie ma mowy”, „Imprezowi rodzice”, „Magic Mike”). W pozostałych rolach wystąpili: Uma Thurman („Wojna z dziadkiem”, „Uwaga, Anglicy!”), jej córka Maya Hawke („Król Internetu”, serial „Stranger Things”) i Samuel L. Jackson („Spirala: Nowy rozdział serii Piła”, „Bodyguard i żona zawodowca”, „Polowanie na prezydenta”, „Protegowana”).

Nocni nieznajomi

Tytuł oryginalny: Une nuit

Kategoria: dramat | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Pewnej nocy, w zatłoczonym paryskim metrze, Aymeric (Alex Lutz) nieumyślnie wpada na Nathalie (Karin Viard), wywołując tym samym drobną kłótnię ku uciesze współpasażerów. Nagły przypływ złości niespodziewanie przeradza się we wzajemne pożądanie, które skłania nieznajomych do wspólnego spędzenia nocy. Spacerują skąpanymi w ciemności ulicami, chłonąc razem nocne życie Paryża, cały czas prowadząc długie rozmowy, i odwlekając to, co nieuchronne – pożegnanie. Gdy wstanie świt, Aymeric i Nathalie znów staną się sobie obcy. A co, jeśli tak naprawdę nigdy tacy nie byli?

Pod gwiaździstym niebem Paryża dwoje nieznajomych postanawia spędzić razem noc, jakby jutra miało nie być. Pełna namiętności historia miłosna w reżyserii nagrodzonego Cezarem aktora i reżysera Alexa Lutza. W rolach głównych występują: laureatka trzech statuetek Cezara - Karin Viard („Rozumiemy się bez słów”, Lolo”,  „Kołysanka”, Miłość niczym zbrodnia doskonała”)  oraz stojący również za kamerą Alex Lutz („Ostatni set”, „Vortex”, Spódnice w górę!").  

Skończ z tymi kłamstwami

Tytuł oryginalny: Arrête avec tes mensonges

Kategoria: dramat | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Ekranizacja bestsellerowej powieści Philippe’a Bessona ze zdobywcą Cezara - Guillaumem de Tonquedec’iem („Pogoda na przyjaźń", „Boskie trio") oraz Victorem Belmondo („Albatros"), wnukiem słynnego Jean-Paula Belmondo, w rolach głównych.
Znany francuski pisarz wraca po latach do swojego rodzinnego miasta na zaproszenie wytwórni koniaku, która jego obecnością chce uświetnić 200-lecie swojej działalności. Poznaje tam dorosłego już syna swojego pierwszego partnera i największej miłości w życiu. Wracają wspomnienia z czasów, kiedy obaj mieli po 17 lat. Dawne emocje przeplatają się z nowymi.

Coś. Potwór z głębin

Tytuł oryginalny: The Tank

Kategoria: horror | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Oregon, rok 1978. Ben Adams i jego żona Jules są zaskoczeni, gdy dziedziczą opuszczoną nadmorską posiadłość, o której niedawno zmarła matka Bena nigdy nie wspominała. Nie wiedząc, czego się spodziewać, para udaje się na miejsce wraz ze swoją bystrą 7-letnią córką Reią oraz psem Archiem. Nietknięty od 40 lat dom prezentuje się niczym zapomniany relikt, przy plaży i nad oszałamiającą zatoką. Piękno i spokój tego miejsca kontrastują z pytaniem: dlaczego posiadłość była utrzymywana w tajemnicy przez tak długi czas?

Huracán

Tytuł oryginalny: Huracán

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Huracán to thriller psychologiczny o aspirującym zawodniku mieszanych sztuk walki, który cierpi na zaburzenie osobowości wielorakiej.

Obserwowany

Tytuł oryginalny: Dear David

Kategoria: horror | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.

Horror oparty na faktach.
Sfrustrowany krytycznymi opiniami twórca komiksów Adam odpowiada na zaczepkę internetowego trolla. Nie podejrzewa, że ta chwila słabości zaprowadzi go do piekła. Nocami zaczynają dręczyć go przerażająco realistyczne koszmary. Adam coraz wyraźniej czuje w swoim życiu czyjąś niepokojącą obecność. Dochodzi do wniosku, że stał się ofiarą ducha zmarłego w niejasnych okolicznościach chłopca o imieniu David. Aby odzyskać kontrolę nad własnym życiem, Adam postanawia odkryć prawdę o śmierci Davida. Jednak im więcej wie, tym bardziej traci poczucie, co jest prawdą, a co internetową iluzją.

W filmie wystąpili: Augustus Prew („High-Rise", „Był sobie chłopiec"), Andrea Bang (serial „Kim's Convenience") oraz Justin Long ( „Jak nie zwariować w święta",  „Dom mroku",  „Strefa komfortu"). 

Uwikłany

Tytuł oryginalny: Tainted

Kategoria: kryminał | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
“Uwikłany” opisuje moralne konsekwencje prowadzenia brutalnego życia, kiedy to Lance, były egzekutor fińskiej mafii, wraca po 15 latach z więzienia i jest na siłę wciągnięty do świata, który wolałby zostawić za sobą.

Wrogie siły

Tytuł oryginalny: Hostille Forces

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Emerytowany żołnierz Mickey zabiera rodzinę na miłe, spokojne wakacje. Przypadkiem znajdą tam coś, co nie powinno znaleźć się w ich posiadaniu i nagle ich życie znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Mickey będzie musiał użyć swoich dawnych umiejętności, aby uratować swoją rodzinę przed całym zastępem wyszkolonych zabójców.

Wojenne wilki

Tytuł oryginalny: Shadow Wolves

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Zbuntowany agent NSA dołącza do elitarnego oddziału tropicieli, którzy nazywają siebie Shadow Wolves i są zaangażowani się w misje mające na celu ochronę sprawiedliwości w Ameryce oraz na całym świecie.

Ameryka w ogniu

Tytuł oryginalny: America has Fallen

Kategoria: akcja | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD
Najpierw rozmawia z ładną dziewczyną. Chwilę później agenci FBI dobijają się do jego drzwi. Poznaj Ryana Taylora: żołnierza piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych wrobionego w najbardziej morderczy zamach terrorystyczny od 11 września. Torturowany z powodu informacji, których nie posiada, żołnierz musi uciec i wytropić ludzi, którzy go wrobili. Ale po drodze odkrywa plany jeszcze większego ataku, który położy kres wolności wszystkich narodów.

Jak zadowolić kobietę

Tytuł oryginalny: How to Please a Woman

Kategoria: komedia | Biblioteka: Filmklub

Biblioteka: Filmklub.
Gina jest wolną, niezależną kobietą, która do szczęścia nie potrzebuje mężczyzny. Gdy na pięćdziesiąte urodziny, przyjaciółki zamawiają jej striptizera, który oferuje, że zrobi dosłownie wszystko czego pragnie kobieta, ona zleca mu…. posprzątanie jej domu. To co miało być niewinnym żartem, okazuje się być początkiem perspektywicznego biznesu.

Najbardziej szokujące zeznania sądowe 2, odc. 1

Tytuł oryginalny: Taking The Stand

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: CI Polsat

Biblioteka: Free VOD - CI Polsat.
Curtis Reeves jest oskarżony o zamordowanie Chada Oulsona w kinie. Adwokat twierdzi, że to Oulson był agresorem, a Reeves został zmuszony do walki o własne życie.

Ranczo kosmitów 4, odc. 12

Tytuł oryginalny: Curse Of Skinwalker Ranch

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: History

Biblioteka: Free VOD – History.
Śmiały eksperyment w powietrzu wywołuje zjawisko, które może dowodzić prawdy starożytnej legendy.

Ekstremalne katastrofy, odc. 3

Tytuł oryginalny: Destruction Decoded

Kategoria: seria | Biblioteka: National Geographic

Biblioteka: Free VOD - National Geographic.
W starciu z potęgą żywiołów człowiek jest kompletnie bezbronny. Zobaczymy najstraszliwsze klęski w historii ludzkości, ich genezę i skutki.
Jednym z najbardziej przerażających zjawisk przyrodniczych są huragany. Miliony ludzi na całym świecie doświadczyły ich destrukcyjnej siły.

Agentka McCall 3, odc. 9

Tytuł oryginalny: The Equalizer

Kategoria: serial | Biblioteka: FX

Biblioteka: FX.
Robyn, z pozoru zwykła samotna matka, wykorzystuje swoją przeszłość w CIA, żeby pomagać potrzebującym. Wspiera ją była snajperka Mel, haker Harry i policjant Marcus. W trzecim sezonie jej życie rodzinne miesza się z misją mścicielki, gdy demaskuje ją córka Delilah i ciocia Vi. Kiedy Robyn zostaje porwana, najbliższe osoby muszą połączyć siły, żeby ją uratować.
Relacja McCall i Dantego zostaje wystawiona na próbę, kiedy oszust, którego nowojorska policja śledziła od wielu lat, porywa osobę bliską jednemu z klientów McCall i zmusza go szantażem do pomocy w przestępstwie.

Coldplay: Austin City Limits

Kategoria: koncert | Biblioteka: Koncerty Stingray Qello

Biblioteka: Koncerty Stingray Qello.
Austin City Limits Music Festival to coroczny festiwal muzyczny, który odbywa się w Zilker Park w Austin w Teksasie. Na festiwalu przez trzy dni na ośmiu scenach występuje ponad 130 zespołów. W 2011 jednym z tych zespołów był Coldplay.

FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata 2023 - Estonia, odc. 1

Kategoria: magazyn motoryzacyjny | Biblioteka: Motowizja

Biblioteka: Free VOD – Motowizja.
W Magazynie WRC zapowiadamy najbliższą rundę Rajdowych Mistrzostw Świata. Przypomnienie historii oraz poprzednich edycji, wywiady z zawodnikami, a także prezentacja tegorocznej trasy. Zostajemy na oesach szutrowych, ale udajemy się do ojczyzny Otta Tänaka - Estonii.

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5, odc. 131

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Disney

Biblioteka: Free VOD – Disney.
Marinette i jej przyjaciele chcą aktywnie walczyć z zanieczyszczeniem tworzywami sztucznymi w Paryżu. Nasi bohaterowie spotkają przeciwnika w cywilu, bardziej przerażającego niż niektórzy superzłoczyńcy.

Bob Budowniczy, odc. 33

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Jim Jam

Biblioteka: Free VOD - Jim Jam.
Opowieść o Bobie Budowniczym i jego przyjaciołach: maszynach budowlanych, ktorzy współpracują i rozwiązują razem problemy, a my poznajemy moc pozytywnego myślenia i wspólnej pracy.

Twój ruch

Kategoria: thriller | Biblioteka: FilmBox OD

Biblioteka: FilmBox OD.
Nowojorski biznesmen podczas wideo rozmowy ze swoją żoną i synem staje się świadkiem brutalnego napadu na nich, a następnie uprowadzenia. Od tej pory zrobi wszystko, by uratować swoich najbliższych.

Rosamunde Pilcher: Miłość to najlepsza terapia

Tytuł oryginalny: Rosamunde Pilcher: Liebe ist die beste Therapie

Kategoria: obyczajowy | Biblioteka: Romance TV

Biblioteka: Free VOD - Romance TV.
Pauline, projektantka wnętrz, jest jedynaczką i jeszcze ciągle ma problemy z dominującą nad nią matką. Pauline popada w depresję, kiedy odkrywa, że jej mąż Ken ją zdradza. Pauline zapisuje się na psychoterapię. W poczekalni spotyka Erica, męża Dany, z którą Ken ma romans.

Na Osi, odc. 1041

Kategoria: magazyn motoryzacyjny | Biblioteka: Motowizja

Biblioteka: Free VOD – Motowizja.
Program motoryzacyjny, zajmujący się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego, zawierający między innymi najświeższe informacje z branży transportowej i ze świata motoryzacji; pokazuje wiodące na rynku rozwiązania, produkty i usługi a także relacjonuje sporty motorowe oraz wydarzenia z branży takie jak targi i zloty. W programie nie brakuje nowości i wszelkich spraw związanych z pojazdami użytkowymi i transportem - zarówno towarowym jak i osobowym, oraz zagadnień związanych z logistyką i spedycją. W roli prowadzącego występuje Piotr Jamroś.

Fear the Walking Dead 8, odc. 10

Kategoria: serial | Biblioteka: AMC

Biblioteka: Free VOD - AMC.
Jeden z ocalałych, skłócony z całą resztą wyspy, musi szukać pomocy poza społecznością.

Super Dark Times

Kategoria: horror | Biblioteka: Sundance TV

Biblioteka: Free VOD – Sundance.
Życie nastolatków lubiących wspólne przejażdżki rowerowe i gry komputerowe zmienia się po wypadku, w którym ginie ich kolega. Szybko okazuje się, że ich sekretu nie da się zachować w tajemnicy.

Wyznania 2, odc. 5

Kategoria: reality | Biblioteka: CBS Reality

Biblioteka: CBS Reality.
Stacy staje przed najtrudniejszym wyborem w całym życiu: ważniejsze jest zdrowie córki czy ukochane kocięta? Ponad 60 kotów szefa kuchni Mike'a zniszczyło jego dom i wkrótce zrujnuje jego małżeństwo.