Zapraszamy do serwisu Koncerty Stingray Qello i katalogu Ostatni dzwonek. Znajdują się tam koncerty takich gwiazd jak Justin Timberlake, Dua Lipa, Pearl Jam, Lenny Kravitz, Jack White, Snow Patrol i LL Cool J, które już za tydzień zostaną zastąpione nowościami. Nie przeoczcie ostatniej szansy na obejrzenie tych niezapomnianych występów.
Biblioteka: VOD.
Znany i ceniony aktor Adam, przechodzi rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie - mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy żona mężczyzny - Agnieszka - z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. Czy rodzina i przyjaciele zmotywują Adama, by podjął wyzwanie i wydostał się z krainy między jawą a snem, do której trafił w czasie choroby? Czy Adam wyjdzie z afazji i wróci do swojego życia przed udarem, kiedy był cenionym aktorem i uwielbianym przez studentów pedagogiem? Co tak naprawdę okaże się najważniejsze?
„Prawdziwe życie aniołów” to film fabularny inspirowany życiem Krzysztofa Globisza („Ułaskawienie", „Wszystkie kobiety Mateusza", „Jasminum", „Pornografia"), jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, który w 2014 roku przeszedł rozległy udar. Dziś wraca do zdrowia, przed kamerę i do teatru. Jego osobisty udział w filmie jest wydarzeniem niezwykłym i wyjątkowym - prawdopodobnie po raz pierwszy w historii kina aktor po udarze, cierpiący na afazję i paraliż, wciela się w główną rolę. W „Prawdziwym życiu aniołów” wystąpili także między innymi: Kinga Preis („Na chwilę, na zawsze”, „Pod mocnym aniołem”, „Zupa nic”, „Córki dancingu”, „Dom zły”, „Prosta historia o morderstwie”) oraz Jerzy Trela („Trick”, „Anioł w Krakowie”, „Na srebrnym globie”), a gościnnie na ekranie pojawiła się Anna Dymna („Zołza”, „Wiedźmin”).