Menu główne

Informator VOD Nr 427

28-04-2023

Zapraszamy do serwisu Koncerty Stingray Qello, w którym znajdują się najlepsze koncerty największych gwiazd muzyki - Pop, rock, metal - wszystko w jednym miejscu.

Koncerty Stingray Qello

Detektyw Marlowe

Tytuł oryginalny: Marlowe

Kategoria: kryminał | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Ceniony prywatny detektyw Philip Marlowe, zostaje wynajęty do odnalezienia byłego kochanka pięknej dziedziczki wielkiej fortuny, córki znanej gwiazdy filmowej. Tajemnicze zaginięcie wywołuje lawinę kłamstw i oszczerstw, a Marlowe zostaje wciągnięty w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, w którym każdy zdaje się coś ukrywać.
Film w reżyserii Neila Jordana, twórcy niezapomnianych hitów: „Wywiad z wampirem”, „Michael Collins”, „Koniec romansu” czy „Nie jesteśmy aniołami”. Tym razem do współpracy zaprosił piękną Diane Kruger („Cień", „Żegnaj królowo",„Ojcowie i córki”, „Mr. Nobody"), której towarzyszy Liam Neeson („Bez pamięci”, „Lodowy szlak", „Włoskie wakacje", „Pasażer", „Chloe", „Operacja Chromit - Bitwa o Inczon") i Jessica Lange („Tootsie”).

Poszukiwany: Steve McQueen

Tytuł oryginalny: Finding Steve McQueen

Kategoria: kryminał | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Reżyserem filmu jest Mark Steven Johnson, twórca „Pewnego razu w Rzymie”, „Daredevil” i „Ghost Rider”.
Jest rok 1972, Harry Barber i Enzo Rotella obmyślają plan włamania do banku, w którym znajduje się – podobno – nielegalny fundusz oszczędnościowy prezydenta Richarda Nixona. Napad udaje się. Po podziale łupu, wszyscy uczestnicy rozchodzą się w swoje strony. Po kilku latach ukrywania się Harry, próbując rozpocząć nowe, uczciwe życie, postanawia opowiedzieć o wszystkim swojej dziewczynie.
W roli głównej wystąpił Travis Fimmel (serial „Wikingowie”, „Droga donikąd", „Plan Maggie"), któremu towarzyszyli Rachael Taylor („Loft”, „Gold", „Przygody Rudego"), William Fichtner („Obsesja sąsiada”, „Potępieńcy”, „Amerykański zapaśnik”, „Eskorta”) oraz Forest Whitaker („Pojednanie”).

Dom mroku

Tytuł oryginalny: House of Darkness

Kategoria: horror | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Twórca „Siostry Betty” i „Opętania” – Neil LaBute, powraca z horrorem z niepokojącą Kate Bosworth („Zanim się obudzę") w roli głównej. Towarzyszy jej Justin Long („Jak nie zwariować w święta").
Nie ma się czego bać, stare domu nie kryją wielu tajemnic!
Hap Jackson proponuje poznanej w barze Minie odwiezienie do domu, mając nadzieję, że wieczór tak szybko się nie skończy. Okazuje się, że młoda kobieta mieszka w pięknej starej posiadłości położonej na uboczu. Niespodziewanie dołącza do nich siostra kobiety proponując niewinną zabawę.

Czarna wdowa

Tytuł oryginalny: Penoza: The Final Chapter

Kategoria: thriller | Biblioteka: VOD

Biblioteka: VOD.
Carmen to była baronowa narkotykowa, która od pewnego czasu, po swingowanej śmierci, ukrywa się w Kanadzie, gdzie pracuje jako kelnerka w przydrożnym barze. Ma nadzieję, że prowadząc spokojne, anonimowe życie, jej dzieci będą mogły żyć normalnie w Amsterdamie. Niestety Carmen wpada w kłopoty pomagając znajomej. Trafia do aresztu i zostaje wydana stronie holenderskiej. Tu zaczynają się prawdziwe kłopoty.
Reżyser, Diederik Van Rooijen, po sukcesie serialu o Carmen, powrócił z filmem kończącym tę opowieść. W rolę Carmen ponownie wcieliła się Monic Hendrickx.

W lepszym świecie

Tytuł oryginalny: Hævnen

Kategoria: dramat | Biblioteka: Filmklub

Biblioteka: Filmklub.
Nagrodzony Oscarem i Złotym Globem film Susanne Bier („Nocny recepcjonista”, „Serena”, „Druga szansa”, „Tuż po weselu”).
Anton jest lekarzem i pracuje w szpitalu polowym w Afryce, gdzie z poświęceniem ratuje życie ofiarom lokalnej rewolty. W trakcie odwiedzin swojej rodziny w duńskim miasteczku w obecności swojego syna Eliasa i jego kolegi zostaje spoliczkowany przez nieznajomego mężczyznę i w ogóle na to nie reaguje, jest bowiem przeciwny stosowaniu przemocy i tak też chce wychowywać swoje dzieci. Chłopcom jednak nie mieści się w głowach, jak można dać się komuś pobić i planują zemstę, w efekcie której Elias mało co nie traci życia. Wkrótce pojawiają się kolejne dowody na to, że ten ''lepszy'' świat Antona raczej nie istnieje.

Dronersi, odc. 1

Tytuł oryginalny: Droners

Kategoria: dla dzieci | Biblioteka: Disney

Biblioteka: Disney.
Corto, zazdrosna o to, że Mouse podziwia Max z drużyny Piratów, publicznie podważa legendę o tym, że Max pokonała Kumo, wielką pajęczycę. Max nie potrafiąc udowodnić prawdy, zostaje uznana za kłamczuchę. Nawet własna drużyna odwraca się od niej. Mouse nie rozumie zachowania Corto i przemawia jej do rozumu. Zrozumiawszy swój błąd, zawstydzona Corto, postanawia pomóc Max w odzyskaniu reputacji.

Rezydenci 6, odc. 10

Tytuł oryginalny: Residents

Kategoria: serial | Biblioteka: FOX

Biblioteka: FOX.
Po pięciu latach bez prób kontaktu Conrad staje twarzą w twarz z ojcem Nic, Kyle'em, który trafia do szpitala z bardzo niskim tętnem. Billie radzi pacjentowi, żeby nie poddawał się operacji, ale rodzina ignoruje jej rekomendacje. Tymczasem Cade zbiera się na odwagę, żeby skonfrontować się z Ianem na temat jego uzależnienia, a Leela coraz bardziej martwi się o Padmę.

Łupy z Irackiego Muzeum, odc. 3

Tytuł oryginalny: Looting History

Kategoria: seria | Biblioteka: History

Biblioteka: History.
Mały fragment papirusu wart więcej niż jego waga w złocie to początek końca dla supergwiazdy Oksfordu, don Dirka Obbinka. To najnowszy rozdział plądrowania starożytnego Egiptu, gdzie grabieże są sposobem na życie.

Destinys Child: Live in Atlanta

Kategoria: koncert | Biblioteka: Koncerty Stingray Qello

Biblioteka: Koncerty Stingray Qello.
Występ amerykańskiej grupy Destiny's Child zarejestrowany 15 lipca 2005 roku w Atlancie w Philips Arena.

Trucker Club, odc. 1002

Kategoria: magazyn motoryzacyjny | Biblioteka: Motowizja

Biblioteka: Motowizja.
Program przedstawiający inne oblicze polskich truckerów. O sobie i ciężarówkach opowiadają kierowcy i właściciele aut, których kamera ukazuje zarówno w czasie pracy, jak i po godzinach.

Śpiew miłości

Tytuł oryginalny: Love Song

Kategoria: dramat | Biblioteka: CBS Europa

Biblioteka: CBS Europa.
Zamożna czarna dziewczyna i biały muzyk z nizin społecznych. Czy ten miłosny duet się uda? Camille Livingston jest studentką pochodzącą z bogatej nowoorleańskiej rodziny, randkującą z ambitnym Calvinem. Dziewczyna spełnia zawsze oczekiwania najbliższych i wydaje się, że jej przyszłość jest na medycynie i u boku Calvina. Pewnego dnia Camille spotyka Billy'ego Ryana Gallo – mechanika, a wieczorami aspirującego muzyka bluesowego. Między młodymi szybko rodzi się przyjaźń i wzajemna fascynacja. Dla zamożnej Afroamerykanki życie Billy'ego to zupełnie inny świat. I choć rozum mówi jedno, serce podpowiada coś innego... Telewizyjny melodramat zrealizowany przez afroamerykańską reżyserkę Julie Dash. Śpiew miłości to opowieść o dwóch światach i dwojgu młodych ludzi, których łączy uczucie i muzyka. W postać Camilli wcieliła się Monica – amerykańska wokalistka R&B i aktorka. Jako Billy partneruje jej Christian Kane znany m.in. z seriali Uczciwy przekręt i Bibliotekarze. Nominacja do nagrody Czarna Szpula (Black Reel) za reżyserię dla Julie Dash.

Wszechświat 6, odc. 1

Tytuł oryginalny: The Universe

Kategoria: seria | Biblioteka: H2

Biblioteka: H2.
Na podstawie wiedzy naukowej próbujemy określić, jak kosmici mogliby pokonywać olbrzymie odległości między gwiazdami. A jeśli byliby w stanie odbywać tak niebezpieczne podróże, to czy są istotami z krwi i kości, czy może inteligentnymi maszynami?

Listopisarz

Kategoria: familijny | Biblioteka: FilmBox OD

Biblioteka: FilmBox OD.
Młoda dziewczyna, Maggie, otrzymuje inspirujący list. Wydaje się, że autor listu zna ją lepiej niż ona sama. Maggie od zawsze czuła, że nie spełnia oczekiwań rodziców. Kiedy otrzymuje list pełen pochwał, jest zdeterminowana, by odszukać nadawcę. Jest to podróż, która może zmienić jej życie na zawsze.

Rosamunde Pilcher: Miłość i inne skarby

Kategoria: romans | Biblioteka: Romance TV

Biblioteka: Romance TV.
Kustoszka Mia Barlow praktycznie dorastała w muzeum. Lata temu jego dyrektor Trevor Murphy i jego żona, Hannah, konserwatorka, stali się dla Mii rodziną zastępczą. Mia chce pójść w ślady swojego zastępczego ojca i objąć kierownictwo muzeum, ale przeszkadza jej w tym poszukiwacz przygód, Jason Carter. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Mia zakochuje się w Jasonie.

Warsztat-reaktywacja - Quick Stop Auto Repair

Kategoria: seria | Biblioteka: More Discovery

Biblioteka: More Discovery.

Tym razem Richard i jego ekipa muszą odmienić nie tylko brudny, przestarzały warsztat, ale także jego właściciela, który stracił wiarę w swoją firmę i w siebie samego.

Moto Archiwum Wojtka Majewskiego, odc. 200

Kategoria: magazyn motoryzacyjny | Biblioteka: Motowizja

Biblioteka: Motowizja.
Moto Archiwum Wojtka Majewskiego to tysiące nagranych godzin z rajdów i wyścigów w Polsce i na świecie. To relacje z salonów samochodowych oraz światowych prezentacji nowych modeli. To także filmy z imprez, w których autor brał udział. A przede wszystkim - to piękne choć czasem niezwykle dramatyczne wspomnienia.

Niebezpieczny lot, odc. 4

Kategoria: reality | Biblioteka: CBS Reality

Biblioteka: CBS Reality.
Doświadczeni piloci Pete i Brad postanawiają przelecieć z Wielkiej Brytanii do USA samolotem King Air, ale pewność siebie Pete'a zostaje zachwiana, gdy jest on świadkiem tragicznego wypadku.

Balthazar s. 2 odc. 3

Kategoria: serial | Biblioteka: 13 ulica

Biblioteka: 13 ulica.
Zimna krew. Balthazar i Bach prowadzą śledztwo w sprawie ataku nożem, którego dokonał rzekomo uwięziony seryjny morderca lub jego naśladowca.

Szkółka Przetrwania

Kategoria: horror | Biblioteka: Sundance

Biblioteka: Sundance.
Niedoświadczona pracownica parku narodowego musi spędzić noc w dziczy po natknięciu się na zwłoki na odległym górskim szlaku.

Ministerstwo Czasu s. 1 odc. 4

Kategoria: serial | Biblioteka: SciFi

Biblioteka: SciFi.
Julián, Amelia i Alonso cofają się do 1491 roku, aby uratować rabina Abrahama Leviego przed Wielkim Inkwizytorem, ale pętla czasowa komplikuje misję.

Peru: ofiary z królestwa Chimor

Kategoria: dokumentalny | Biblioteka: Viasat History

Biblioteka: Viasat History.
W Peru znaleziono szczątki setek dzieci i młodych lam, pochodzące z XV w. Zespół naukowców stara się poznać okoliczności, które doprowadziły do składania takich ofiar.