Menu główne

Wiosna z Paramount Channel! Od 7 kwietnia na kanale pojawi się długo wyczekiwany serial "Yellowstone" z Kevinem Costnerem w roli głównej. To wciągające, nakręcone
z rozmachem męskie kino akcji, a także nie lada gratka dla miłośników westernów. 
Kanał Paramount Channel dostępny będzie w paśmie odkodowanym od 7.04 do 5.05, także w TOYA GO.
Dodatkowo serwis Paramount Play (odbiorniki cyfrowe 3G) dostępny będzie w paśmie odkodowanym od 7.04 do 13.04.

Zdobywca Oscara, Kevin Costner wcieli się w rolę Johna Duttona, właściciela rozległego rancza w Montanie. Jego ziemią, która graniczy z parkiem narodowym Yellowstone, są zainteresowani zarówno deweloperzy, jak i współcześni przodkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. Głowa rodziny, John Dutton zamierza jednak za wszelką cenę bronić swojego dziedzictwa z pomocą swojej bezwzględnej córki Beth (Kelly Reilly) oraz trzech synów: Jamiego (Wes Bentley), Kayce’ego (Luke Grimes) i Lee (Dave Annable). 
Serial odsłania brutalną rzeczywistość współcześnie prowadzonej walki o wpływy ziemskie z dala od  informacji publicznej. Pokazuje także realia życia współczesnych ranczerów
i przodków Indian żyjących obok siebie na obszernych terenach przy parku narodowym Yellowstone. 
Scenarzystą i reżyserem „Yellowstone” jest Taylor Sheridan. Do obsady, oprócz Kevina Costnera, dołączyli także m.in. Wes Bentley, Kelly Reilly, Luke Grimes, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Brecken Merrill, Jefferson White, Danny Huston oraz Gil Birmingham.  
Kanał Paramount Channel dostępny będzie w paśmie odkodowanym dla wszystkich Abonentów pakietów cyfrowych posiadających odbiorniki HD.
Serwis Paramount Play dostępny będzie w paśmie odkodowanym dla wszystkich Abonentów posiadających odbiorniki 3G. 
W aplikacji TOYA GO w czasie pasma odkodowanego dostęp do kanału będą mieli wszyscy Abonenci TOYA. Chcesz wykupić dostęp do serwisu Paramount Play? 

Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA