Menu główne

Na jesienną szarówkę odkodowujemy Disney Junior od 11 do 30 listopada! Będzie miło i radośnie. Oglądajcie wszyscy na kanale nr 502. W paśmie odkodowanym Disney Junior dostępny jest od pakietu Naziemnego+.

W soboty o godz 10:00, zaraz po śniadaniu 🙃 przenieście się wraz z Waszymi pociechami do fantastycznego świata "Straż Ekipy" - świata pojazdów i ludzi, którzy razem żyją, pracują i bawią się. Głównymi bohaterami są chłopiec Bruno i wóz strażacki Fryg, a także ich zaufani przyjaciele. Ekipa dzieciaków pomaga mieszkańcom miasta w mniejszych i większych problemach. Nieważne czy chodzi o autko, które utknęło na gałęzi, o zaginione dalmatyńczyki, czy o zrobienie zapasów podczas przerw w dostawie prądu - Straż Ekipa staje na wysokości zadania i dzięki współpracy niesie ratunek współobywatelom.

Disney Junior jest kanałem przeznaczonym dla dzieci w wieku 2-7 lat oraz ich rodzin, oferującym programy edukacyjne i tematyczne. Do najpopularniejszych seriali Disney Junior należą: Miki i raźni rajdowcy, Lwia Straż, Jej Wysokość Zosia oraz Klinika dla pluszaków. Ramówka Disney Junior jest pełna poruszających historii, muzyki, rozrywki z elementami edukacyjnymi oraz oczywiście ulubionych bohaterów. Mali widzowie wraz z ulubionymi postaciami Disneya uczą się podstaw matematyki, rozwijają umiejętności językowe, poznają zasady zdrowego stylu życia, a także uczą się interakcji społecznych. Disney Junior daje dzieciom radość, zachęcając do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do zabawy. Disney – tu zaczyna się magia!

Zamów Pakiety Telewizyjne TOYA