Menu główne


Przez najbliższy miesiąc zabieramy Was w niezapomniane podróże i przybliżamy Wam świat! Od 9 października do 9 listopada wszystkie kanały BBC dostępne będą w paśmie odkodowanym.

BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów po programy rozrywkowe, dokumentalne i naukę. Doświadczą ekstremalnych sytuacji i pełnych adrenaliny przygód.
Od 9 październik na kanale BBC Brit zagości seria "Guy Martin w Rosji". Znany motocyklista rajdowy i mechanik ciężarówek, wyrusza w podróż po największym kraju na świecie, by poznać go na swój własny, niekonwencjonalny sposób.

BBC Earth jest skierowane przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. 

BBC Lifestyle to unikalna propozycja dla widzów, którzy szukają inspiracji w domu, rodzinie i życiu. To wspaniały przewodnik dla osób, które chcą czerpać z życia to, co najlepsze.

CBeebies to świat pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci – Hej Duggee! czy Sara i Kaczorek – pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię. Programy takie jak Pan Robótka czy Odlotowcy – Go Jetters! podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy.

BBC HD to kanał z doskonałymi brytyjskimi serialami, dzieło czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości. Pokazuje najlepsze seriale BBC kręcone i emitowane w formacie HD.

BBC World News to 24-godzinny kanał informacyjny prezentujący najświeższe wiadomości z całego świata, z centralnej bazy telewizji BBC w Londynie.

Kanały: BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle, BBC HD, BBC World News, CBeebies dostępne będą w paśmie odkodowanym dla wszystkich Abonentów pakietów cyfrowych od pakietu Oszczędnego. Kanały w wersji HD dostępne będą dla Abonentów posiadających odbiorniki HD. 

Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA