Menu główne

OD 25 LUTEGO DO 1 KWIETNIA ODKODOWANE WSZYSTKIE KANAŁY BBC DOSTĘPNE W TOYA !!! 
W ŚWIECIE BBC KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.

  • BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę.
  • Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.
  • BBC Lifestyle zabiera widzów w kulinarną podróż dookoła świata, zmienia domy w rezydencje marzeń, a swoim widzom doradza, jak lepiej wyglądać, by czuć się wspaniale na co dzień.
  • BBC HD to kanał z doskonałymi brytyjskimi serialami, dzieło czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości. Pokazuje najlepsze seriale BBC kręcone i emitowane w formacie HD.
  • CBeebies to kanał telewizyjny skierowany do dzieci – od niemowlaków, poprzez 3-4 letnie maluchy, aż do starszych przedszkolaków. Świat CBeebies jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci – Charlie i Lola czy Teletubisie – pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię. Programy takie jak Pan Robótka podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy.

25 lutego o godz. 22:00 zadebiutuje na kanale BBC Brit nowy „Top Gear”, tylko godzinę po jego premierowej emisji na kanale BBC Two w Wielkie Brytanii. W 25. sezonie na ekrany powrócą: Matt LeBlanc, Chris Harris, Rory Reid i Stig, a gościnnie pojawi się także niemiecka legenda wyścigów samochodowych, Sabine Schmitz.
Nowa seria jest jeszcze śmielsza, ciekawsza i zabawniejsza. W sześciu godzinnych odcinkach ekipa „Top Gear” podejmie kolejne wielkie wyzwania. Zbuduje najszybszy traktor na świecie, przetestuje motoryzacyjne perełki z silnikami V8 na dzikich, zachodnich terenach Stanów Zjednoczonych, spróbuje wylądować samolotem badawczym NASA na dachu jednego z samochodów i odkryje wiele ciekawostek na temat japońskiej kultury samochodowej. 

W paśmie odkodowanym kanały bedą dostępne:
BBC HD - od pakietu Wygodnego, dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników HD)
BBC World News - od pakietu Wygodnego, dla Abonentów cyfrowych
BBC Earth SD/HD - od pakietu Naziemnego+ dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników SD), od pakietu Wygodnego dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników HD)
BBC Brit SD/HD - od pakietu Naziemnego+ dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników SD), od pakietu Wygodnego dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników HD)
BBC Lifestyle - od pakietu Oszczędnego dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników HD)
BBC CBeebies - od pakietu Wygodnego, dla Abonentów cyfrowych

Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA