Menu główne


 

"Opowiem Ci o zbrodni" powraca! Odcinki nowego sezonu będą pokazywane w środy, od 21 września o godz. 22:00 na kanale Crime+Investigation Polsat.
Za to my, dla naszych Abonentów, odkodowujemy całą, nową serię w serwisie VOD TOYA!!

W dniu telewizyjnej premiery serialu (21.09), w otwartym oknie VOD, dostępne będą dwa pierwsze odcinki. W każdym kolejnym tygodniu będziecie mogli obejrzeć w naszym serwisie następny odcinek, z tygodniowym wyprzedzeniem względem premiery telewizyjnej!! Jeśli jesteście miłośnikami maratonów, świetnie się składa! U nas będziecie mieli możliwość obejrzenia całego sezonu za jednym posiedzeniem! Po odkodowaniu ostatniego odcinka, wszystkie części będą dostępne w katalogu VOD przez cały tydzień!! Okno otwarte w serwisie VOD będzie trwać do 12 października.
Pamietajcie, że z naszego serwisu możecie korzystać na odbiornikach cyfrowych oraz na komputerach i urządzeniach mobilnych w aplikacji TOYA GO. Miłego oglądania! 

OGLĄDAJ ODKODOWANY NOWY SEZON "OPOWIEM CI O ZBRODNI"

W piątym sezonie "Opowiem Ci o zbrodni" na planie pisarze spotkali się m.in. z Aleksandra Popławską, Marekiem Kalitą, Magdaleną Kumorek, Marcinem Bosakiem, Krystianem Pestą, Adamem Bobikiem, Krzysztofem Stelmaszykiem, Katarzyną Kwiatkowską, Krzysztofem Czeczotem, Krystianem Wieczorekiem i Karoliną Gorczycą. W grupie znakomitych polskich pisarzy prowadzących program na przestrzeni czterech poprzednich sezonów znaleźli się: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Katarzyna Grochola, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Joanna Opiat-Bojarska, Katarzyna Puzyńska i Robert Małecki. Od czwartego sezonu inscenizacje kluczowych momentów omawianych spraw wzbogacone zostały udziałem najlepszych polskich aktorów. W obsadzie programu znaleźli się m.in.: Olga Bołądź, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Lesław Żurek, Przemysław Bluszcz, Magdalena Berus i Kamil Kula.