Menu główne

Kanał Nat Geo People HD odkodowany od 18 czerwca do 15 lipca, dla wszystkich Abonentów pakietów cyfrowych od pakietu Oszczędnego posiadających odbiornik HD. 

Życie to fascynująca podróż, w której na każdym kroku towarzyszą nam inspirujące historie, ciekawi ludzie i prawdziwe emocje. Ludzie tworzący Nat Geo People HD z otwartym sercem i umysłem szukają fascynujących historii w prawdziwym świecie. Przybliżają barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Pokazują fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. Zaspokajają ciekawość, ale także dostarczają wiele radości, rozrywki i wzruszeń.


W każdą środę o godz. 20:00 Cesar Millan

Cesar Millan powraca i znów będzie w swoim żywiole – układanie niesfornych, problematycznych, a czasem wręcz niebezpiecznych psów oraz edukowanie ich właścicieli (choć nie tylko), to jego pasja. Co tydzień Cesar odpowie na wołanie o pomoc osób oraz psów potrzebujących jego determinacji i niezwykłych umiejętności. Zostanie wezwany na ratunek przez sąsiadów, współpracowników, krewnych i przyjaciół sterroryzowanych przez czworonogi, które wywróciły ich życie do góry nogami. Czy jest to rozpieszczony chihuahua, szalejący podczas spotkania rodzinnego, czy agresywny kundelek siejący grozę wśród sąsiadów, Cesar użyje swoich niezwykłych umiejętności, by przywrócić spokój psom, a poczucie komfortu i bezpieczeństwa – ludziom. W większości odcinków zobaczymy za każdym razem historię dwóch problematycznych czworonogów, zakończoną podsumowaniem, czyli omówieniem przez Cesara nagrań monitoringu pokazujących, jak rodzina szkoli psa. Różnicą będzie fakt, że po spotkaniu z Cesarem rodziny są wyposażone w narzędzia oraz niezbędną do układania psiego przyjaciela wiedzę, którą mógł im przekazać tylko Cesar Millan.

Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA