Menu główne

Wszystkie kanały pakietu FilmBox: FilmBox Premium HD, FilmBox Family, FilmBox Action, FilmBox Extra, FilmBox Arthouse HD, FightBox HD i DocuBox HD można oglądać w paśmie odkodowanym od 12 do 29 kwietnia 2018 roku. Kanały dostępne będą dla wszystkich Abonentów pakietów cyfrowych, w wersji HD dla Abonentów posiadających odbiorniki HD. 

Pakiet FilmBox to siedem starannie wyselekcjonowanych kanałów tematycznych premium. Pakiet obejmuje zarówno kanały filmowe z ofertą dla wymagających wielbicieli

filmów i seriali (FilmBox Premium HD, FilmBox Extra, FilmBox Action, FilmBox Family, FilmBox ArtHouse), kanał dokumentalny z unikalną ofertą skierowaną do widzów żądnych wiedzy na temat otaczającego nas świata (DocuBox HD), jak i kanał dla miłośników sportów walki, który emituje programy i gale sportowe na żywo tak popularnych dyscyplin, jak m.in. boks, kick-boxing, MMA, karate, taekwondo, muay-thai i wrestling (FightBox HD).

Już w sobotę, 28 kwietnia o godz. 21:00, premierę na kanale FilmBox Premium HD będzie miał „Młody papież” ,  jeden z najlepszych i najbardziej kontrowersyjnych seriali w historii telewizji ze znakomitym Jude’em Law w roli głównej. Watykan, po raz pierwszy w historii Kościoła katolickiego papieżem zostaje młody Amerykanin – Lenny Belardo, który przyjmuje imię Piusa XIII. Po wyborze na papieski tron Belardo zaskakuje nie tylko najbliższe otoczenie, ale i cały świat swoim nietypowym podejściem do sprawy wiary i Kościoła. W 2018 roku Jude Law za rolę papieża był nominowany do Złotego Globu.

Nie masz jeszcze pakietu FilmBox?
Zamów

Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA