Menu główne

KANAŁ 13 ULICA DOSTĘPNY JEST W PAŚMIE ODKODOWANYM DO 14 GRUDNIA

Chicago P.D. to kolejna po Chicago Fire i Chicago Med produkcja, której akcja toczy się w mieście bliskim sercu Polaków. Najnowszy spin-off rozszerza cieszące się ogromną popularnością uniwersum Chicago, na co wpływ ma z pewnością osoba stojąca za sukcesem serii – zdobywca nagrody Emmy, producent Dick Wolf. 
W pierwszym sezonie serialu zobaczymy, jak ekipa Chicago P.D. depcze po piętach kolumbijskiemu kartelowi narkotykowemu, który ma na koncie serię brutalnych morderstw. Policjanci na tropie przestępców muszą zmierzyć się m.in. z porwaniem syna Antonia Dawsona, ale też przeprowadzić śledztwo w sprawie fałszerstwa czy niebezpiecznej działalności przemytniczej. Ekipa połączy też siły z nowojorską sekcją specjalną, by dopaść gwałciciela, bo jego metody działania przypominają te stosowane przez napastnika z Nowego Jorku. Oprócz serii zagadkowych przestępstw serial ukaże też życie śledczych poza godzinami pracy, bo jak wiadomo, wpływa ona nie tylko na bohaterów, ale również na członków ich rodzin. 

Premiera dwóch pierwszych odcinków Chicago P.D. już 4 listopada o 22:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek od 22:00. *

* Kanał w paśmie odkodowanym dostępny jest dla Abonentów od pakietu Oszczędnego, posiadających odbiorniki HD. 

Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA