Menu główne
Kanały BBC dostępne są w paśmie odkodowanym od 14.11 do 20.12.2019

Przez cały miesiąc wraz z nami możesz odwiedzić najdalsze zakątki świata, przeżyć niezwykłe przygody i stawić czoła największym żywiołom naszej planety.
Naucz się z nami nowych rzeczy i poznaj ciekawostki, którymi zabłyśniesz w towarzystwie. Odbądź kulinarną podróż dookoła świata i zobacz, jak możesz odmienić swoje mieszkanie. Zrelaksuj się przy najlepszych brytyjskich serialach oraz baw się i ucz razem ze swoimi dziećmi. 

BBC Earth HD, BBC Brit HD, BBC Lifestyle oraz BBC First HD dostępne są dla Abonentów posiadających odbiorniki HD, od pakietu Oszczędnego.
CBeebies dostępny jest dla wszystkich Abonentów cyfrowych. BBC Earth HD jest skierowane przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

BBC Brit HD to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów po programy rozrywkowe, dokumentalne i naukę. Doświadczą ekstremalnych sytuacji i pełnych adrenaliny przygód. Kanał stanowi idealne połączenie ważnych tematów i lekkiej formy; miejsce, gdzie można zabłysnąć nikomu nieznanym faktem, nauczyć się nowych rzeczy, ale i pośmiać w towarzystwie najbardziej ujmujących i ekscentrycznych gwiazd telewizji.

BBC Lifestyle HD to unikalna propozycja dla widzów, którzy szukają inspiracji w domu, rodzinie i życiu. To wspaniały przewodnik dla osób, które chcą czerpać z życia to, co najlepsze. Nasi prezenterzy z pasją i oddaniem podejmują się niekonwencjonalnych wyzwań i tworzą programy tryskające energią i optymizmem. Zabieramy widzów w kulinarną podróż dookoła świata, zmieniamy domy w rezydencje marzeń, a naszym widzom doradzamy, jak lepiej wyglądać, by czuć się wspaniale na co dzień.

BBC First HD to kanał z doskonałymi brytyjskimi serialami, dzieło czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości. Pokazuje najlepsze seriale BBC kręcone i emitowanew formacie HD. W ramówce kanału znajdują się m.in. wciągające seriale kryminalne, zabawne brytyjskie komedie, nagradzane dramaty. Widzowie mogą obejrzeć takie tytuły jak: "Sherlock", „Doktor Who”, „Ojciec Brown” czy „ Z Pamiętnika położnej”.

CBeebies jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci – Hej Duggee! czy Sara i Kaczorek– pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię. Programy takie jak "Pan Robótka" czy "Odlotowcy – Go Jetters!" podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy. Zróżnicowana ramówka zapewnia szeroki wybór programów, pomyślanych tak, by dawać dzieciom możliwość nauki poprzez zabawę – w bezpiecznym, sprzyjającym rozwojowi środowisku.


POZNAJ NASZĄ OFERTĘ TELEWIZYJNĄ I WYBIERZ PAKIETY ZAWIERAJĄCE KANAŁY BBC 

Przejdź do profilu na Facebooku
Skontaktuj się z BOA