W Instytucie Psychiatrycznym w Vannacutt prowadzone są eksperymenty, które w dziedzinie tortur ludzkich znajdują się w najgłębszych zakątkach deprawacji. Sekrety które umarły wraz z ich ofiarami pozostały nieodkryte... aż do dziś. Nikt nie przeżył ekscentrycznych praktyk Dr. Vannacutta. Pozostał tylko budynek. Budynek do którego lata po zamknięciu zakładu zostaje zaproszonych na spędzenie nocy pięcioro osób. Nagrodą za jej przeżycie jest milion dolarów dla każdego z nich. Zapowiada się bardzo długa noc.
Film odebrałem na początku jako thriller ale akcja się rozwinęła. Dora muzyka, ciekawe efekty, optymalany scenariusz(jak na ten temat)ciekawe efekty , zieła obsada. podsumowyjąc widziałem ten film 4 razy i jakos mi się spodobał ,ale polecam obejrzenie w dobrym kinie -satysfakcja gwarantowana. gorąco polecam ]:>
Dom na nawiedzonym wzgórzu to instytut dla chorych psychicznie kryminalistów prowadzony przez doktora Vannacutta.Doktor jest bardziej szalony niż swoi pacjenci, przeprowadza na nich nieludzkie chirurgiczne eksperymenty.W czasie jednego z nich pacjenci zaczynają mordować cały personel.Vannacutt uruchamia mechanizm który zamyka wszelkie wyjścia z ośrodka.Wybucha pożar i wszyscy giną oprócz 5 ludzi.To ich potomkowie po wielu latach zostają zaproszeni do domu na upiornym wzgórzu na interesujace przyjęcie.Każdy z nich ma dostać po milionie dolarów za spędzenie nocy w domu.Dom po raz kolejny zostaje odcięty od świata.Duchy domu budzą się .Wspaniały film ,wspaniałe efekty specjalne, wspaniała intryga i niesamowity KLIMAT.Naprawdę warto obejrzeć!!!!!1
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. | Zapomniałem hasła
Jeśli dotychczas nie korzystałeś z eBOA, nie pamiętasz adresu email, który podałeś przy umowie, lub zagubiłeś otrzymane hasło, możesz ponownie zarejestrować i zalogować się do eBOA, używając uproszczonej metody z wykorzystaniem numer telefonu.